בכורות יולי 2012 – דצמבר 2012/ערכה אדוה קידר

כתב העת "מחול עכשיו, בעריכת ד"ר רות אשל
גיליון 23, ינואר 2013, עמ' 42-51
הוצאה לאור: תיאטרון תמונע

מומלץ לפתוח את המאמר המעוצב, הכולל צילומים בגיליון המלא, באתר יומני מחול http://www.israeldance-diaries.co.il/issue/2004

קיקקויקווין – אני לא, 5.7, תיאטרון תמונע

קווין – אני לא, 5.7 פסטיבל אינטימדאנס
כוריאוגרפיה ותפאורה: אליס דור-כהן /קבוצת מחול Mema
רקדנים: אליס דור-כהן וגוצ'י לאו קוהן
מוסיקה: Eleni Karaindrou, Charles Aznavour
תלבושות :מיטל נימני

D.R.A.F.T, 6.7, תיאטרון תמונע
פסטיבל אינטימדאנס
כוריאוגרפיה, תפאורה ותלבושות: דנה רוטנברג
רקדנים: דנה רוטנברג, איילה פרנקל
מוסיקה: Sergei Rachmaninoff
טקסט מתוך Texts for Nothing / Samuel Beckett

לצוד את הזיכרון, 6.7, תיאטרון תמונע
פסטיבל אינטימדאנס
כוריאוגרפיה: מירב כהן
רקדנים: עידו תדמור, סמדר יערון, מירב כהן
מוסיקה מקורית: אילן שלום
תפאורה: מיכל קפלוטו, מירב כהן
תלבושות: מיכל קפלוטו

Dinner, 6.7, תיאטרון תמונע
פסטיבל אינטימדאנס
כוריאוגרפיה ועיצוב תלבושות: יוני סוטחי
רקדנים: אורין יוחנן, עידו תדמור, יוני סוטחי
מוסיקה: קונצ'רטו מספר 23 לפסנתר – מוצרט
טקסט: צ'רלס בוקובסקי

השומר אחי אנוכי, 7.7, תיאטרון תמונע
פסטיבל אינטימדאנס
כוריאוגרפיה ועיצוב תלבושות: מיכאל גטמן
רקדנים: אלדד בן ששון, מיכאל גטמן
מוסיקה: הרולד רובין, מיכאל גטמן
תאורה: אלן קנופס

ק.ט.מ.ו.ן – טרילוגיה במחול, 18.7, בית מזי"א לתיאטרון ירושלים
כוריאוגרפיה: אלעד שכטר
רקדנים: רון אורן, קוראלי לאדאם, סופי קרנץ, אלעד שכטר
מוסיקה: דידי ארז
תלבושות: מאיה נגרי
תאורה ועיצוב במה: דני פישוף – מג'נטה

Open Source, 23.7, תיאטרון המדיטק חולון
כוריאוגרפיה: טליה לנדא
רקדנים: אנדרסון בראז, קרולין בוסארד, ארתור אסטמן, לוסיאני קסטרו פונטנלה, אורי בן-שבת (שחקן)
מוסיקה: טל בן-ארי, רוג'רס והמרשטיין, חביב קויטה
תפאורה: יוסי טייב וצוות מריה קונג
תלבושות: צוות מריה קונג

מראה מקום, 24.7, אולם ז'ראר בכר ירושלים
פסטיבל זירת מחול
כוריאוגרפיה וביצוע: גילי שאנן, הגר טננבאום, מורן יצחקי-אברג'ל
מוסיקה: יצחק יצחקי
תלבושות: Muslin Brothers

קליניקת המחול של מקס, 24.7, ז'ראר בכר
זירת מחול
מופיעים: מוטי ברכר, מקס ואורחים
אוצר: רני לביא

בבואת גרר, 24.7, ז'ראר בכר
זירת מחול
כוריאוגרפיה: נועה דר
רקדניות: אביגיל ספז, נועה דר

אוכלי- כל, 24.7, ז'ראר בכר
פסטיבל זירת מחול
כוריאוגרפיה וביצוע: שני גרנות ונבו רומנו

חרק, 24.7, ז'ראר בכר
זירת מחול
כוריאוגרפיה וביצוע: בשמת נוסן
מוסיקה: אסף תג'ר, זואי פולנסקי

סוף סוף העולם, 24.7, ז'ראר בכר
זירת מחול
כוריאוגרפיה: אור אבישי
רקדנים יוצרים: קרן בן אלטבט, שאול צופף, איילה שמיר, לורה קירשנבאום

היכון, הכן, 25.7, ז'ראר בכר
פסטיבל זירת מחול
כוריאוגרפיה וביצוע: ססילי אולרופ שמידט
מוסיקה: מתיאס מפלינק

נפעלת, 25.7, ז'ראר בכר
פסטיבל זירת מחול
כוריאוגרפיה, ריקוד ותלבושות: מיטל אוחנה פרי
מוסיקה: יסמין טל פורת
תפאורה: יונתן צופי ומיטל אוחנה פרי

עוד לא ראינו דם, 26.7, מרכז סוזן דלל
כוריאוגרפיה: אודליה קופרברג
רקדנים: שירן שרעבי, עומרי אלבו, ניר תמיר, תמר סון, ג׳ין פלוטקין
מוסיקה חיה: שגיא צורף
נגנים: יובל שפריר, עופר קורן,שגיא צורף, הילה רוח
תלבושות: ורד פיק
עיצוב תאורה: תמר אור

אפריקה בצבעים, 27.7, אולם ירון ירושלמי, מרכז סוזן דלל
כוריאוגרפיה: רחל וסבולה בנגורה
רקדנים: איריס אייל, עדי בוקאי, הגר שאקטי, אנה קניאל, לי ונטורה, הילה ידלין
מוסיקה חיה: אפריקנית, תופים
תלבושות: רחל בנגורה

פרויקט R, 29.7, מרכז סוזן דלל
פסטיבל מחולוהט
כוריאוגרפיה: להקת המחול תיאטרון אור ואורן
דרמטורגיה ופסקול: אורן נחום
רקדנים: יוהאן פורייה, נטליה פיז'ור, בארה זיגפוסדוטיר, סתר ייני
תפאורה: אור מרין
תלבושות: אורית שפירא

עננוצה, 2.8, היכל התרבות מעלות
פרויקט "עפים" של מפעל הפיס
כוריאוגרפיה: נעה דר
רקדנים: מעין חורש, סתיו מרין, אור אבישי
מוסיקה: דניאל סלומון
תפאורה ותלבושות: פולינה אדמוב
טקסט: שירה גפן

זמן הפרפר, 7.8, היכל התרבות כרמיאל
פסטיבל כרמיאל
כוריאוגרפיה ותפאורה: קרן ואבנר פסח – להקת הפלמנקו רמנגאר
רקדנים: קרן פסח, אבנר פסח, מאיה מרק, שוהם ברמן, דנה אבי, מוריאל מולינה
מוסיקה: אבנר פסח ועממי
תלבושות: קרן פסח וננסי קהימקר

מסובב המכנסיים, 8.8, אודיטוריום דוהל, תל אביב
כוריאוגרפיה: נימה יעקובי וישראל ברייט
רקדנים: יוחאי גינתון, ישי קרסנטי ושירלי ברבי
מוסיקה: ישראל ברייט
קריינות: עומר פרנקל

And Mr – גרסת הכוריאוגרף, 9.8, מרכז סוזן דלל
פסטיבל מחולוהט
כוריאוגרפיה: רייצ'ל ארדוס ועידו תדמור
רקדנים: עידו תדמור, סטפן פרי
מוסיקה: אלברטו שוורץ

I dropped the ceiling on the floor again, 9.8
היכל התרבות כרמיאל, פסטיבל כרמיאל
כוריאוגרפיה, תפאורה ותלבושות: עידן שרעבי
רקדנים: להקת המחול הקיבוצית
מוסיקה: מוריס ראוול וסאונד איידיאז

פור-יה, 9.8, היכל התרבות כרמיאל
פסטיבל כרמיאל
כוריאוגרפיה, תאורה ותלבושות: עוז מולאי
רקדנים: דניאל קוסטה, קורינה פריימן, איתי פרי, לירון רובינשטיין, אייל דדון, בן בך
מוסיקה: Alva Noto, Olafur Arnalds

Day too soon, 9.8, היכל התרבות כרמיאל
פסטיבל כרמיאל
כוריאוגרפיה, תאורה ותלבושות: ניר אבן שהם
רקדנים: אייל דדון, שני כהן, דנה רז, איתי פרי, אנה אוזרסקיה, דניאל און

Black Fairytale, 9.8, מרכז סוזן דלל
כוריאוגרפיה: עודד גרף ויוסי ברג
רקדנים: סירי וולתורן, אנה נבוייה, פייר אנוק, סורן אורופ, רוברט לוגרל, עודד גרף
מוסיקה: מרקוס פסונן
תלבושות: מונה מולר שמידט

חזרות על חלקים ממני, 10.8, מוזיאון בת ים
כוריאוגרפיה וביצוע: ענת דניאלי, תמי לבוביץ

Haunted by the future, 2.8, מרכז סוזן דלל
כוריאוגרפיה, תלבושות ותפאורה: נייג'ל צ'ארנוק
רקדנים: מייק וינטר, טליה פז

תענוגי גוגי, 30.8, תיאטרון תמונע
כוריאוגרפיה: מירב כהן
רקדנים: יואב גרינברג, תמר בר ניב, מירב דגן, מירב אלחדף
מוסיקה: אודי ברנר
תפאורה: פיראס רובי, מירב כהן
תלבושות: דניאלה רוטמן

האישה שלא רצתה לרדת לקרקע, 12.9, תיאטרון קליפה
כוריאוגרפיה, תלבושות ותפאורה: גבריאל נויהאוס
מוסיקה: באך, סקרלטי

בוהו, 17.10, תיאטרון קליפה
כוריאוגרפיה, תלבושות ועיצוב במה: תמר בורר
רקדניות: תמר לם, תמר בורר
מוסיקה: אורי פרוסט
תפאורה: נובויה ימאגוצ'י
וידיאו: תמר לם
תאורה: תמר אור

Plan B, 21.10, תיאטרון תמונע
כוריאוגרפיה: מיכל הרמן
רקדנים: ענבל שחר, מיכל הרמן
סאונד: קרן אור ביטון
טקסטים: אורי ליקווניסקי
תלבושות: יערית אליהו

נניה, 30.10, אולם ז'ראר בכר ירושלים
כוריאוגרפיה: אלעד שכטר
רקדנים: רון אורן, אשר לב, חנניה שוורץ, איל עוגן
מוסיקה: נינט ורד בנד, עיבוד: עדי חייט
תלבושות: סופי קרנץ
עיצוב תאורה ובמה: אורי רובינשטיין

הוט מיט אפעדער, 31.10, מרכז ז'ראר בכר ירושלים
פסטיבל בין שמים לארץ
כוריאוגרפיה: תמי יצחקי
רקדנים: להקת נהרה – ליה וייל, ב"ר רוגל, סנונית ברבן, דליה פרץ
מוסיקה: יהודית מזרחית,piano magic
תלבושות: אורית שפירא

אשת חיל, 1.11, אולם ז'ראר בכר ירושלים
פסטיבל בין שמים לארץ
כוריאוגרפיה, תלבושות וריקוד: איריס נייס הדר, גלית ליס
מוסיקה, פסנתר: יואב אילן, תומר הדדי, ד"ר נעמה אושרי
תפאורה: גבריאל הדר
עיצוב תאורה: אורי רובינשטיין

המשחק הגדול, 8.11, מרכז סוזן דלל
כוריאוגרפיה: שרונה פלורסהיים
רקדנים: יוחאי גינתון, תמר נבו, קרו בן אלטבט, עדי אלזם. מוסיקה: אלדר ברוך
תלבושות: מיכל קפלוטו

פירורים, 14.11, מרכז סוזן דלל
פסטיבל הרמת מסך
כוריאוגרפיה: מאיה ברינר
רקדנים: איילה פרנקל, מור נרדימון, גיל קרר, מאיה ברינר
מוסיקה מקורית: אורי אבני
תלבושות: גלית רייך

Armed, 14.11, מרכז סוזן דלל
פסטיבל הרמת מסך
כוריאוגרפיה: דנה רוטנברג
רקדנים: עדי בוטרוס, ענבר נמירובסקי, איילה פרנקל, אורי שפיר
תלבושות: חגית אביר

ואף על פי כן, 15.11, מרכז סוזן דלל
פסטיבל הרמת מסך
כוריאוגרפיה: דפי אלטבב
רקדנים: אוליביה קורט מסה, יוחאי גנתון
מוסיקה: רותם בר אור
תלבושות: רון גלייט

הסעודה, 16.11, מרכז סוזן דלל
פסטיבל הרמת מסך, מנהלת אמנותית: רונית זיו
כוריאוגרפיה: שרון וזנה
רקדניות: רביד אברבנל, דנה זכריה, שרון וזנה
מוסיקה מקורית ועריכה: שלומי ביטון
מוסיקה: ג'וזפה ורדי, אנריקה גרנדוס
עיצוב תלבושות: ניר בניטה
עיצוב תאורה ובמה: דני פישוף

מושך מוזר, 15.11, מרכז סוזן דלל
כוריאוגרפיה ותלבושות: אלדד בן-ששון
רקדנים: אלדד בן-ששון, אלעד לבנת, מור גור אריה

We do not torture people, 17.11, מרכז סוזן דלל
פסטיבל הרמת מסך
כוריאוגרפיה: נעה שדור
רקדנים: אלמוג לובן, עינת בצלאל ואור חכים
מוסיקה: שחר אמריליו
תלבושות: טניה ג'ונס וג'ואנה ג'ונס

,L-E-V 3.12, מרכז סוזן דלל
כוריאוגרפיה: שרון אייל, גיא בכר
רקדנים: שרון אייל, בובי ג'ין סמית, דאג לותרן, רבקה הייטינג, אוליביה אנקונה, גון בירן, רייצ'ל אוסבורן, לאו לרוס, תום וינברגר
מוסיקה: אורי ליכטיק
עיצוב תאורה: אבי יונה (במבי) בואנו
תלבושות: מעיין גולדמן

ורטיגו 20, 5.12, מרכז סוזן דלל
כוריאוגרפיה: נועה ורטהיים, רינה ורטהיים-קורן
רקדנים יוצרים: אייל ויזנר, מיכה עמוס, תומר נבות, אמי וילונסקי, יעל ציבולסקי, ניצן מרגליות, שון אולס, חן אזריהן, דורי אבן, מריה סלאבק, דור ממליה, דובידס לטקאוסקס
מוסיקה: רן בגנו
עיצוב במה ותלבושות: רקפת לוי
עיצוב תאורה: דני פישוף – מג'נטה

הגבעה,16.12, מרכז סוזן דלל
פסטיבל הרמת מסך
כוריאוגרפיה וריקוד: רועי אסף, שלומי ביטון, יגאל פורמן
מוסיקה: גבעת התחמושת,להקת פיקוד מרכז
מילים: יורם טהרלב
לחן: יאיר רוזנבלום
מוסיקה מקורית ועריכה: שלומי ביטון
תלבושות: רועי אסף

צמד שדה או מבטא, 18.12, אולם ליאו מודל מרכז ז'ראר בכר
ליווי אמנותי: יסמין גודר ואיציק ג'ולי
פסטיבל מחול שלם
כוריאוגרפיה: אביגיל ספז
רקדנים: דותן דביר, נועה אזרחי
מוסיקה: אלעד ברדס

אלוהים מודד את העולם עם מצפן, 18.12, מרכז ז'ראר בכר ירושלים
ליווי אמנותי: יסמין גודר ואיציק ג'ולי
פסטיבל מחול שלם
כוריאוגרפיה: תמי ליבוביץ
רקדנים: אסף אהרונסון, תמי ליבוביץ, אביטל הדר

Rehearsal #1, 18.12, מרכז ז'ראר בכר ירושלים
ליווי אמנותי: יסמין גודר ואיציק ג'ולי
פסטיבל מחול שלם
כוריאוגרפיה וריקוד: יעל תורגמן

גרמניות או לא להיות, 18.12, מרכז ז'ראר בכר ירושלים
ליווי אמנותי: יסמין גודר ואיציק ג'ולי
פסטיבל מחול שלם
כוריאוגרפיה: עינב אשל
רקדנים: יהלי אלימלך, חן לשר

Make you love me, 19.12, ז'ראר בכר
פסטיבל מחול שלם
כוריאוגרפיה: שלומי ביטון
רקדנים: אוריין יוחנן, שלומי ביטון
מוסיקה: Bon Iver, שלומי ביטון

אפרים, 20.12, ז'ראר בכר
מחול שלם
כוריאוגרפיה: עפרה אידל, רובי אדלמן
רקדנים: דניאל שופרא, מעיין גור, עדי כהנא, טקנורי קווהדרה
תלבושות: תמר לויט

Meng amok, 20.12, ז'ראר בכר
מחול שלם
כוריאוגרפיה ומוסיקה: סשה אנגל
רקדנים: יפתח אופיר

מדוזות, 21.12, ז'ראר בכר ירושלים
פסטיבל מחול שלם
כוריאוגרפיה: יובל גולדשטיין
רקדנים: עדי וינברג, יובל גולדשטיין, ענת יפה, קרן בן-אלטבט

זכוכית צבעונית, 21.12, ז'ראר בכר
מחול שלם
כוריאוגרפיה וביצוע: אהרון מנור
מוסיקה מקורית, עיצוב תפאורה ותלבושות: אהרון מנור

לתת מקום, 21.12, מרכז ז'ראר בכר ירושלים
פסטיבל מחול שלם
כוריאוגרפיה: גיל קרר
רקדנים: רות ולנסי, אלון קרניאל, גל אנצ'ל, שניר נקר
מוסיקה: יונתן אלבלק

אנד, 23.12, מרכז ז'ראר בכר ירושלים
פסטיבל הולגאב
להקת ביתא
כוריאוגרפיה: צביקה היזקיאס
עיצוב תאורה: שון מקאליסטר

סגור לתגובות.