בכורות ינואר-יוני 2012 / בעריכת אדווה קורן

כתב העת מחול עכשיו בעריכת רות אשל, גיליון 22, אוגוסט 2012, עמ' 68

 באתר יומני מחול מופיע הגיליון המלא המעוצב – מומלץ לפתוח!

 

ינואר-יוני 2012

 בגלל הבחורים,4.1, תיאטרון תמונע

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס

כוריאוגרפיה: סיגל ברגמן

רקדנית: סיגל ברגמן

מוסיקה: Yelle

 

Expensive Shit, 4.1, תיאטרון תמונע

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס

כוריאוגרפיה: יובל גולדשטיין

רקדנים: עמר עוזיאל, עדי אלזם,

טל אבני, אפרת לוי

מוסיקה: גדי רונן

תלבושות: שרון דנון

 

Mismatch, 4.1, תיאטרון תמונע

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס

כוריאוגרפיה: סיגל ברגמן, יובל גולדשטיין

רקדנים: סיגל ברגמן, יובל גולדשטיין

 

ספינת השוטים,5.1, תיאטרון תמונע

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס

כוריאוגרפיה: ניב שיינפלד, אורן לאור 

רקדנים: אורי שפיר, ענת גרגוריו, סשה אנגל

תלבושות: ענבל ליבליך

 

3 Pieced Swan, Op. 1, 8.1, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: עידן כהן    

רקדנים: שניר נקר                                              

מוסיקה: פיוטר איליץ' צ'ייקובסקי

תלבושות: טל מר                                                                                                    

 

כוח עליון, 8.1, תיאטרון תמונע

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס

כוריאוגרפיה: עפרה אידל

רקדנים: עפרה אידל, דניאל שופרא

מוסיקה: אורי דרור

תלבושות: אור אבישי

 

שבור בסדר שבור בסדר, 8.1, תיאטרון תמונע

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס

כוריאוגרפיה: מיכל מועלם

רקדנים: מיכל מועלם, ג'יאנאלברטו דה פיליפס

מוסיקה: ג'יאנאלברטו דה פיליפס

 

עזרת נשים,10.1, תיאטרון תמונע

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס

כוריאוגרפיה: דפי אלטבב

רקדנים: הדר יונגר-הראל, מירב דגן, מיכל טישלר

מוסיקה: פלורה, לירון משולם

תלבושות: רוזלינד נוקטור

 

זוב, 10.1, תיאטרון תמונע

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס

כוריאוגרפיה: ענת יפה

רקדנים: אלון קרניאל, ענת יפה

מוסיקה: איגור סטרווינסקי

 

גרטל, 10.1, תיאטרון תמונע

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס

כוריאוגרפיה: תמי ורונן יצחקי

רקדנים: חן שילת, עדי חנן, קרן נוטיק

מוסיקה: עמנואל ויצטום, צ'ייקובסקי, נינה סימון

תלבושות: דנה פלמון

 

אמבכלל,23.1, היכל אמנויות הבמה הרצליה

להקת המחול הקיבוצית                                                                                               

כוריאוגרפיה: רמי באר

רקדנים: רננה רנדי, ניר אבן שוהם, עוז מולאי, איתי פרי, אייל דדון, דנה רז, דניאל און, שני כהן, קורינה פריימן, בן בך, אניה אוזרסקיה, דניאל קוסטה, לירון רובינשטיין, דייוויד בן שמעון, רובי וילסון

מוסיקה: אלכס קלוד, רמי באר 

עיצוב במה ותאורה: רמי באר                                                                                                                     

תלבושות: מאור צבר

 

TOMA Q TOMA, 31.1, מרכז סוזן דלל

להקתFlamenco Natural     

כוריאוגרפיה: שרון שגיא

רקדנים: שרון שגיא, שרון איטח, ירדן עמיר,  

שרון קימחי, מאיה כהן, אורחת: סיגל זיו

מוסיקה חיה, נגנים: יהודה שוקי שויקי, יעל הורביץ,

אופיר עטר, חגי לשם, ששון לוי

עיצוב תאורה: שחר ורכזון

תפאורה: שרון שגיא

עיצוב תלבושות: שרון שגיא, ננסי קהימקר,

טניה פלדמן

 

20.2  ,STATUS, המשכן לאמנויות הבמה, באר שבע

להקת המחול קמע   

כוריאוגרפיה: תמיר גינץ        

רקדנים: ערן אבוקסיס, אנה פאולה אורפזה לופז, אלדר אלגרבלי, אייל גנון, ליאור חורב, אנה הרמון, ליעד טרגר, גל ירושלמי, ענת עוז, מייגן פולפר, אנה פרייפלד, יובל קסלר, שלומי מיארה                                              

מוסיקה ועיצוב פסקול: אלדד לידור, גילי צימרמן                         

וידיאו ארט: פרץ מרקיש

עיצוב תפאורה ותאורה: שי יהודאי  

  תלבושות: אביעד הרמן

 

מה זאת עשית, 22.2, תיאטרון תמונע

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס

כוריאוגרפיה: תמי ורונן יצחקי

רקדנים: דורון רז, עידן פורגס

מוסיקה: אורי דרומר

תלבושות: דנה פלמון, ימימה כרמל

 

זאת הפעם, 22.2, תיאטרון תמונע

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס

כוריאוגרפיה: תמי ורונן יצחקי

רקדנים: תמי ורונן יצחקי

מוסיקה: יהודה מזרחי

תלבושות: שרון פדרו

 

כביש מס' 1, 22.2, תיאטרון תמונע

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס

כוריאוגרפיה: תמי ורונן יצחקי

רקדנים: אהוד יהודה שגב, אוהד שטיין,

אלון בן יעקב, אמיתי שטרן, חנניה שוורץ

מוסיקה: עמנואל ויצטום

תלבושות: אהרון מנור

 

Paved Life, 17.3, תיאטרון תמונע

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס

כוריאוגרפיה: רותם תש"ח

רקדנים: שרון בקלי, דניאל גל,

עומר אסטרחן, צוף יצחקי,

אוליביה קורט מסה, כרמית בוריאן

 

צילה, 24.3, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: גלית ליס

שותפה ליצירה וסיפור: צילה חיון

רקדנים: איריס נייס-הדר, טל אבני

אמנית מיצג ונייר: הדס גרטמן

מוסיקה: טל אבני, Soledad Villamil / Concha Buika,  Alain Barriere

פסקול: משה שאשו

וידיאו: ניב משה בן-דוד

תלבושות ותפאורה: הדס גרטמן

תאורה: אורי רובינשטיין   

 

LOST CAUSE, 29.3, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: שרון אייל וגיא בכר

רקדנים: רקדני אנסמבל בת-שבע

מוסיקה: אורי ליכטיק                                                                           

תלבושות: מעיין גולדמן, שרון אייל וגיא בכר                               

 

קליפסו, 1.4, תיאטרון תמונע

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס

כוריאוגרפיה: נעה שדור                  

רקדנים: ענבר נמירובסקי, רוזלינד נוקטור, אורי לנקינסקי / אסנת קנלר, עינת בצלאל / דורון רז אברהם

מוסיקה: שחר אמריליו

תלבושות: טניה ג'ונס

 

אפריקה לתמר גולן, 4.4, אולם ירושלמי, מרכז סוזן דלל   

להקת בנגורה                    

כוריאוגרפיה: סבולה ורחל בנגורה

רקדנים: איריס אייל, מאלי מזל, עדי בוקאי,

הילה ידלין, אנה קניאל, לילוש ונטורה.

מוסיקה: אפריקאית מסורתית – תופים

תלבושות: רחל בנגורה   

עיצוב תפאורה: רחל בנגורה                                                                                    

 

9.4 ,BIOGENESIS, מתחם יפו העתיקה   

במסגרת פסטיבל תיאטרונטו 

כוריאוגרפיה: תמר בורר                                                      

רקדנית: תמר בורר                                                

מוסיקה: י"ס באך – וריאציות גולדברג                                                        

עיצוב תפאורה: תמר בורר

תלבושות: תמר בורר                                                                                                                                     

 

בעצב, 9.4, מתחם יפו העתיקה

במסגרת פסטיבל תיאטרונטו

כוריאוגרפיה: תמי ורונן יצחקי

רקדנים: תמי יצחקי

מוסיקה: Broadway Project, DXM

 

אפצ'י דאון צ'י, 10.4, האנגר אדמה, מצפה רמון

להקת המחול אדמה

כוריאוגרפיה: ליאת דרור ניר בן גל

רקדנים: מיכל ארזי, אביטל איפרגן,

שירי בר און, אוריה רייך, יעל רוזנשטיין,

אלירן סילבר, שירי טייכר

מוסיקה: Nicolas Jaar

עיצוב תפאורה ותאורה: אלירן סילבר 

תלבושות: ששון קדם 

 

סיפורי קודמכל, 10.4, אולם זיכרי, קיבוץ געתון

להקת המחול הקיבוצית 2                                         

כוריאוגרפיה: רמי באר 

רקדנים: דפנה עירוני, אופיר רומסקנו, דייוויד בן שמעון,

ג'ושוע היינז, מוזס קפלן, אלי כהן, אלמוג דוד, איילת נדב, אלמוג קידרון, תמר ברלב

מוסיקה: אלכס קלוד, רמי באר                

עיצוב במה ותאורה: רמי באר                                                                                                                   

תלבושות: מאור צבר                                                               

 

Off Line, 8.5, תיאטרון תמונע

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס

כוריאוגרפיה: נדר רוסנו

רקדנים: נדר רוסנו, עדי וינברג

מוסיקה: נועם הפלר, יאיר שוגרמן

 

אלטנוילנד, 23.5, התיאטרון החזותי

כוריאוגרפיה: רובי אדלמן

רקדן: רובי אדלמן

 
מוסיקה: פטר דומלינקס

 

תפאורה: רובי אדלמן

 

 

פרח הלב של ריקדינא, 7.6, תיאטרון מחול ענבל                                      

תיאטרון אורנה פורת, בשיתוף תיאטרון מחול ענבל

כוריאוגרפיה: רוני ברנדשטטר                  

בימוי: יאקי מחרז

רקדנים: מעיין אשכנזי, אפרת אביב, עומר זימרי, בן פרי, מלכה חג'בי, ציפי תן-עמי, מורן אביטל, דנה אלקובי, מריאן אורינצב, אלכסנדר מישק, אופיר לביא, קובי משה

מוסיקה: רן בגנו                                                 

תפאורה: זאב לוי                                                                                                                             תלבושות: אולה שבצוב                                        

תאורה: זיו וולושין

 

אנה פרנק, 12.6, תיאטרון לנוער                                                                                                   

כוריאוגרפיה: עופר זקס ומריה בריוס-זקס

רקדנים: אמילי מגינצ'י, איימי עזוז, לירון כהן, לירון עוזרי, אנטולי שנפלד, אור דנון, מתן רכליס, אלעד ליבנת, אילנית גרשון

מוסיקה: כליזמר קול-שמחה, בלוך, דבוז'ק, גורקי, פנדרצקי ושירים תקופתיים

תפאורה: בתיה ומיכאל פיק 

תלבושות: מריה בריוס

 

שירת רחוב, 20.6, אולם הקרנף בירושלים

במסגרת ערב יצירות בשם לבן

כוריאוגרפיה: רחלי זהר

רקדנים יוצרים: שני תמרי, ענת יפה, יסמין רוטקופף

מוסיקה מקורית: קובי בן עזרא

עיצוב תלבושות: רחלי זהר

 

מחקר-ארץ, 25.6, מרכז סוזן דלל   

כוריאוגרפיה: ארקדי זיידס 

רקדנים: אופיר יודילביץ', אסף אהרונסון, יולי קובבניאן, ראידה אדון, שבא לוי

מוסיקה: תום טללים וחן וגנר                                                                                            

תלבושות: נדב סווטלוב                         

סגור לתגובות.