בכורות ינואר –יוני 2011 בעריכת אדוה קידר

 

ב העת מחול עכשיו בעריכת רות אשל, גיליון 20, יולי 2011, עמ' 58

באתר יומני מחול מצוי הגיליון המעוצב בשלמותו – מומלץ לפתוח!

 

ינואר

עם כתוביות, 27.1, אולם ירון ירושלמי, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: רונית זיו

רקדנים: בני אלדר, תמר גרוס, סופי קרנץ

תלבושות ותפאורה: מיטל גואטה

 

פברואר

אחד, 7.2, תיאטרון מחול עינבל

כוריאוגרפיה: אליס דור כהן

רקדנים: יוני סוטחי, לירון עוזרי, עידן פורגס, אליס דור כהן

עיצוב במה ותלבושות: מיטל נימני

מוסיקה: פיליפ גלאס, מרדית מונק' לרו, ברדי נם נם

נון וביצוע קיר טיפוס: עמנואל מרזיוף

 

why we tell, 7.2, מרכז אתני רב-תחומי ענבל

כוריאוגרפיה: רייצ'ל ארדוס

רקדנים יוצרים: אורי לנקינסקי ועידן יואב

מוסיקה מקורית: אלברטו שוורץ

 

 YouMake ReMake, 17.2, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: רננה רז

ניהול אמנותי: רננה רז ,אריאל אפרים אשבל

 

מתוך בחירה שנייה, 23.2, תיאטרון המעבדה ירושלים

כוריאוגרפיה: דפי אלטבב

רקדנית יוצרת: רוזלינד נקטו

תלבושות: דפי אלטבב, רומי קיסילוב

עיצוב תאורה: אורי רובינשטיין

 

מרץ

 מי לקח את הגבינה שלי, 3.3, תיאטרון ירושלים

כוריאוגרפיה: אמיר קולבן

מחזה ועיבוד: שרית מזון

ביצוע: להקת קולבן דאנס

מוסיקה מקורית: רמי שולר

תפאורה ותלבושות: סבטלנה ליפשיץ

 

סוף סופה בוא, 15.3, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: יסמין גודר

שותף ליצירה ודרמטורגיה: איציק ג'ולי

מופיעים יוצרים: שולי אנוש,סורה וילנלמסון,

ענת ועדיה,דליה חיימסקי,צוף יצחקי,דני נוימן

מוסיקה: "Hajsch-"1992

עיצוב תלבושות: מיכל בסעד

עיצוב תאורה: עומר שיזף

 

תא מדידה, 23.3, התיבה

כוריאוגרפיה: ענבל אושמן

ביצוע: ענבל אושמן, רן בן-דרור,

מוסיקה: יוסי מר-חיים

עיצוב תלבושות: ענת שטרנשוס, אמנון ליפקין

תאורה: ג'ודי קופרמן

 

ססליה עכשיו, 24.3, בית תמי ת"א

כוריאוגרפיה, בימוי וידאו וביצוע: שרונה פלורסהיים

מוסיקה: אילן גרין

בימוי: גיא בירן

עיצוב תלבושות: ליאת עזרא

 

ברלין יפו הלוך-חזור, 27.3, מרכז סוזן דלל

יצירה משותף ללהקת המחול , DeDeישראל ולהקת המחול ,Wee גרמניה

כוריאוגרפיה: יערה דולב, עמית גולדנברג, דן פלג, מרקו וייגרט

יוצרות שותפות להקת wee dance : סאמר אולריקסון, נורה האגנייר

וידאו: דן פלג, מרקו וייגרט

רקדנים: יערה דולב, דן פלג, מרקו וייגרט, נועה שביט, מיכל גימלשטיין, עדי אלזם,נורה האגנייר, נועה גימלשטיין

תאורה:יערה דולב, מרקו וייגרט

מוסיקה: קולאג'

 

אפריל

בין קודש לחול, 1.4, מרכז סוזן דלל

להקת המחול הקיבוצית

כוריאוגרפיה: רמי באר

רקדנים: רננה רנדי,דניאל קוסטה, עוז מולאי, איתי פרי, איביצה באגו

ניר אבן שוהם, שי פרטוש, קורינה פריימן, דנה רז, אניה אוזרסקיה, דניאל און, שרלוט ון דן רייק, שני כהן

עיצוב במה תלבושות ותאורה: רמי באר

מוסיקה:  קולאג'

 

מוזאיקה, 7.4, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: סיגל זיו

רקדניות: להקת הטרייבל לוטוס,

קרן אהרוני, לירון בן יעקב, טיפני סו, סיגל זיו

רקדנית אורחת: שרון שגיא

סולנית: סיגל זיו

 

Step…Count , 11.4, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: ליאור לב

קופרודוקציה ישראל-שטוטגרט בשיתוף Art Connextion

מוזיקה: Ninja Tunes ,Amon Tobin ,Brian Eno, James Blake

עיצוב תלבושות: חגית אביר

עיצוב תאורה: שי יהודאי

רקדנים: עומר אסטרחן, אייל גנון, אנה הרמון, ליאור חורב,  רוסריו ניסטיקו, ענת עוז,

ג'וליה אנא סאטלר, לנה פרפיילד

 

נוצות שחרות, 11.4, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: איל נחום

מוזיקה Azure Skies, Brian Eno, David S. War :

עיצוב תלבושות: ישראל טגורי

עיצוב תאורה: שי יהודאי

רקדנים:   יוקו אימאזייק,  עומר אסטרחן,  אנה הרמון, גל ירושלמי, ליאור חורב, רוסריו ניסטיקו, ג'וליה אנא סאטלר, לנה פרפיילד, יובל קסלר

 

מאי

מכושפה שלי, 14.5, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה: שלומית פנדומינסקי

רקדנים יוצרים: ענבל אלוני ואורן טישלר

פסנתר: אלכסיי פוליאנסקי

מוסיקה מקורית ועיצוב פסקול: יניב מינצר

עיצוב תלבושות וחלל: עינבל ליבליך

עיצוב תאורה: תמר אור

 

אינך יכולה, 14.5, היכל התרבות ראשון-לציון

במסגרת פסטיבל האביב

כוריאוגרפיה וביצוע: תמי ורנן יצחקי

מוסיקה: החלונות הגבוהים

עיצוב תלבושות: תמי ורונן יצחקי

 

לרקוד עם עדן, 16.5, מרכז אתני רב-תחומי ענבל

תיאטרון אורנה פורת בשיתוף תיאטרון מחול ענבל

כוריאוגרפיה: עוז מורג

עיבוד ובימוי: משה בן שושן, רענן פררה על פי הספר מאת רבקה מגן

משתתפים: ליז רביאן, שחר פרץ, עופר פלדמן

רקדני להקת ענבל: מריאן אורינצב, אלכסנדר מישק,

קובי משה, לירון כהן, בר טהר, ציפי תנעמי,

מלכה חג‘בי, הדס הגואל, אבי סוכר

עיבוד ובימוי: משה בן שושן, רענן פררה

מוסיקה: שי אלון

תפאורה: בתיה סגל-פיק ומיכאל פיק

 תלבושות: אלה קולסניק

 תאורה: אינה מלקין ומישה צ‘רנייבסקי

 

שדה21, 25.5,   במסגרת  פסטיבל ישראל

להקת בת שבע

כוריאוגרפיה: אוהד נהרין

רקדנים שותפים ליצירה: רייצ'ל אוסבורן, אייר אלעזרא,

 שחר בנימיני, שני גרפינקל, מתן דוד, תום ויינברגר,

ארז זוהר, עדי זלטין, צ'ן-וי לי, דאג לת'רן, בשמת נוסן,

ארי נקמורה, מיכל סייפן, בובי סמית',אורי משה עופרי, שאמל פיטס,

 אריאל פרידמן, איאן רובינסון, גיא שומרוני, עידן שרעבי

עיצוב תאורה: אבי יונה בואנו (במבי)

עריכת ועיצוב פסקול: מקסים וואראט

עיצוב תלבושות: אריאל כהן

עיצוב כותרות וידאו: רז פרידמן

 

לה, 28.5, תיאטרון ירושלים, במסגרת פסטיבל ישראל

כוריאוגרפיה: נמרוד פריד

רקדנים יוצרים: להקת תמי – נועה שביט, אלינור צ'רטוק, איציק גבאי

מוסיקה מקורית, שירה ופסנתר: ישראל ברייט

הרמוניות קוליות, שירה, סופרן לירי: אלה רוזנר

אקורדיון: ויטלי פודולסקי

עיצוב: טליה בראון פריד

תאורה: שחר ורכזון

 

יוני

נול, 6.6, מרכז ז'ראר בכר,ירושלים

להקת המחול ורטיגו

כוריאוגרפיה: נועה ורטהיים

מוסיקה מקורית ויעוץ מוזיקלי: רן בגנו

עריכה מוסיקלית: סטפן פרי

במה ותלבושות: רקפת לוי  אסיסטנטית ליאת רמון

תאורה: דני פישוף

 

ספינת השוטים, 9.6, במסגרת פסטיבל ישראל

כוריאוגרפיה ובימוי: ניב שינפלד ואורן לאור

רקדנים: אורי שפיר,ענת גריגוריו,סשה אנגל

 

מולטי בלנשט, 9.6, אולם קרנף,מחול שלם

כוריאוגרפיה: אלעד שכטר

רקדנית יוצרת: קוראלי לאדם

מוסיקה מקורית ועריכה: משה בן משה, (חוה אלברשטיין, מרלין מונרו)

עיצוב תפאורה: הילי עובדיה

עיצוב בובות: מיכל ענבר

עיצוב תלבושות: קוראלי לאדם

 

אגם הברבורים, 12.6, אולם דרום השרון

להקת המחול DeDe  בשיתןף תיאטרון מופע

כוריאוגרפיה: יערה דולב, עמית גולדנברג

מחזה: גליה בארי

רקדנים: נועה גימלשטיין, אילן ממן, מיכל גימלשטיין, עומר עוזיאל, ניצן ברדיצ'ב, נועה שדה, מיכל אלבז

תאורה: יערה דולב

שחקן: סער בדישי

תלבושות: אינגה ברבה

 

בעירה פנימית,16.6, מוזיאון לאומנות המזרח הרחוק ר"ג

כוריאוגרפיה וביצוע: תמר בורר

פסל ומוסיקאי: נובויה ימאגוצ'י

 

ברוח הפלמנקו, 23.6, מרכז סזון דלל

כוריאוגרפיה: סילביה דוראן, צביה ברומר, מנואל בטנזוס, מרצדס לאון ואלבנו זוניגה ז"ל, חואנחו לינרס ז"ל, שרון שגיא, שרון לביא

רקדנים: להקת סילביה דוראן – גינת קליד, חן מגן, טניה דור, נועם רז

ייעוץ אמנותי: צביה ברומר

תאורה: יעקוב ברסי

 

בבל, 24.6, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: אמיר קולבן

רקדנים: סתיו דרור, עירית עמיחי, ארין שנד,

אליסה שוגר,עמית גולדשטיין, סרגיי שאמוטה

סלע פריד, הראל גרז'וטיס

מוסיקה מקורית : שני ברונר

וידאו ארט:  יניב יור, יותם וזאנה

תאורה: שי יהודאי

תלבושות: שירה וויז, ברק אביעם איש-שלום

עיצוב במה: אמיר קולבן

 

 סוד הייחוד, 28.6, במסגרת סדרת מחול של בית מחול שלם

 אולם הקרנף מוסררה, ירושלים.

כוריאוגרפיה, בימוי : סמדר אימור

אנסמבל יוצר :סופיה שיסטיק, דפנה שפירא חסון, ברניקה שניידר, חמוטל פליישר קנל,דנה רזניק,יעל כהן,דלית שסקין.

 הלחנה וניהול מוסיקלי : ראלי מרגלית

הלחנת אזמר בשבחים: סמדר אימור

קטעי נגינה בצ'לו : ראלי מרגלית-ביצוע והלחנה.

תלבושות: רקפת לוי.

שמלת נייר וכתיבה: דפנה שפירא חסון, מתוך מיצג כתיבת כלה

 

שבה וחולמת, 30.6, תיאטרון תמונע

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס

כוריאוגרפיה: רנה שינפלד

רקדנית: רנה שינפלד

מעצב תלבושת: יוסף.

 

פסטיבל אינטמדאנס

Top Gun, 30.6, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה וביצוע: מיכל הרמן

מוסיקה וייעוץ:  רועי בן סירה

 

שעטהשעתה, 30.6, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה : יפעת פל ברקאי

עיצוב תלבושת וחלל: הדס מוצרי

 

White, 30.6, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה: אור מרין

רקדנים: סתיו מרין אור מרין

עיצוב במה ותלבושות: אור מרין

מוסיקהIgor Krutogolov, Dave Phillps, J.S. Bach :

עיצוב פסקול ודרמטורגיה: אורן נחום
 

ציפיות גבוהות, 30.6, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה: דפי אלטבב

רקדניות יוצרות: רוזלינד נוקטור, אוליביה קורט מסה

 

שעומד מצדדי, 30.6, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה: ענת כ"ץ

 רקדנים: מירב דגן, עדי אמיר

מוזיקה:

 Costes La Suite: Sezaria Evora  –  Carnaval De Sao Vicente

דרמטוגיה: ארז מעין

עיצוב תלבושות: קרן נפתלי

 

Big bad horny pony, 30.6, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה וביצוע: שיר מדוצקי, דינה זיו

מוזיקה:  Confederate Railroad, Patti Smith

 

מוניר, 30.6, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה וביצוע: יובל גולדשטיין

מוסיקה: קורין אלאל, core, alexander frangenheim, elke schipper, פרידריך שופן  – נוקטרונו אופוס  9 מס 2

 

,Knowledge Of  Nature 30.6, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה וביצוע: ליאו לרוס

עריכה מוסיקלית: טל בן ארי ומיכאל גטמן

מוסיקה: Ike & Tina Turner, Gold Panda, Roy Orbach and Nina Simone

טקסט: לאו לרוס

 

גולד, 30.6, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה וביצוע: שרון וייסוסר

מוסיקה: Olafur Arnalds,Tuxedomoon

 

 

אגם הברבורים, 30.6, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה וביצוע: הלל קוגן

מוסיקה: איגור סטרווינסקי

 

 

 

 

  

 

 

סגור לתגובות.