בכורות יולי-דצמבר 2010 בעריכת אדווה קדר

 כתב העת מחול עכשיו בעריכת רות אשל, גיליון 19, ינואר 2011, עמ'  49-53

מומלץ  לעיין בגיליון המעוצב

 

יולי

 אנה, 16.7, מרכז סוזן דלל

אולם ירון ירושלמי

כוריאוגרפיה וביצוע: תמר בורר

וידיאו: תמרה ארדה

בימוי, פסקול, עיצוב במה: תמר בורר ותמרה ארדה

תאורה: תמר אור

תלבושות: אורין לינדר

טקסט: מחמוד דרוויש

 

EGOBUS, 30.7, מרכז אתני רב-תחומי ענבל

במסגרת פסטיבל מחולוהט

כוריאוגרפיה: דנה כ"ץ

רקדניות: דניאל יצחקוב, אליאור בריסקין ודנה כ"ץ

מוסיקה מקורית: אופיר לייבוביץ

אמן וידיאו: רועי ורנר

תלבושות: ג'ניה מלצר

 

Old Cherry Blossom Road, 30.7,  מרכז אתני רב-תחומי ענבל

במסגרת פסטיבל מחולוהט

כוריאוגרפיה: דנה כ"ץ

רקדניות: מור גור אריה, דניאל יצחקוב,

שמרית גולן, רעות בן דור ואפרת לוי

מוסיקה מקורית: אופיר לייבוביץ

תאורה: דני קינן

 

Ui, 30.7, מרכז אתני רב-תחומי ענבל

כוריאוגרפיה: דנה כ"ץ

ביצוע: מור גור אריה ודנה כ"ץ

מוסיקה: אלבה נוטו

תאורה: דני קינן

 

אלאדין ומנורת הקסמים, 5.7, מרכז אתני רב-תחומי ענבל

כוריאוגרפיה: רוני ברנדשטטר

רקדנים: קרן שבת, אלכס מישק,

מריאן אורניצב, קובי משה, טפת אוסטפילד,

לירון כהן, בר טהר, מתן ריכליס, מלכה חג'בי   

עיבוד ובימוי: רענן פררה ומשה בן שושן

עיצוב תפאורה: בתיה סגל-פיק ומיכאל פיק

תלבושות: אלה קולסניק

מוסיקה: שי אלון

תאורה: אינה מלקין ומישה צ'רנייבסקי

 

באנו, 9.7, מרכז אתני רב-תחומי ענבל

במסגרת פסטיבל מחולהט

כוריאוגרפיה: נעה דר

רקדנים: קוראלי לאדם, אלון ברכה, נעה שילה

מוסיקה מקורית: רועי ירקוני

תלבושות: עינת ניר

עיצוב במה: נעה דר

תאורה: אסי גוטסמן

 

הסוסה, 28.07, מרכז ברוך, כרמיאל

תיאטרון מחול רנה שינפלד

כוריאוגרפיה: רנה שינפלד

רקדנים: רנה שינפלד, ג'ואנה עופר, יפעת אהרוני,

רחל לי לביא, הדס יעקובי, עדי אנשל, אביב חלפון

טקסטים: רנה שינפלד

מוסיקה:John Cage,

 Frank Sinatra, David Darlingוחוה אלברשטיין

וידיאו: יובל כהן

תלבושות: ענבל ליבליך

תאורה: יעקב ברסי

 

Glory Monster, 17.7, תיאטרון קליפה

במסגרת פסטיבל קליפה אדומה

כוריאוגרפיה: מיכל הרמן

רוקדות: מור נרדימון, מיכל צנקל,

אוריין מיכאלי, סתיו מרין

תלבושות: יערית אליהו

עריכה מוסיקלית: קרן ביטון / אולפני דיבי

 

רק היום, 8.7, תיאטרון המעבדה

להקת המחול טרנטולה

רקדנים: סנונית ברבן, ליל גורן, מרב שחף, אהרון מנור

מוסיקה: קולאז' בעריכת שאול בוסתן

 

אוגוסט

 'Uo, 31.8, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: רייצ'ל ארדוס

רקדנים: אסף אהרונסון, אלון ברכה,

אורי לנקינסקי, ענת מרון

מוסיקה מקורית: אלברטו שוורץ

תלבושות: שני אלקין

וידיאו ארט: אפרת עיני

תאורה: יעקב ברסי

 

מתוך בחירה, 27.8, מרכז סוזן דלל

במסגרת פסטיבל מחולוהט

כוריאוגרפיה וביצוע: דפי אלטבב

פסקול: איתמר צור

תלבושות: רומי קיסילוב ודפי אלטבב

 

ציצושקה, 28.8, אולם ירון ירושלמי

מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: אודליה קופרברג

רקדנים: מיה ברינר וישראל אלוני

מוסיקה, עיבוד, עריכה ומקורית: דידי ארז

עיצוב תאורה: תמר אור

תלבושות: חגית בנימיני, לי מאיר

 

Danzas Espanolas, 14.8, מרכז סוזן דלל

במסגרת פסטיבל מחולוהט

סילביה דוראן ולהקתה מארחת את David Sanchez

כוריאוגרפיה: סילביה דוראן, חואנחו לינרס,

מנואל בטנסוס, אנטוניו פרז, דוד סנצ'ז

רקדנים: גינת קליד, חן מגן,

מורן רון, נועם רז, דוד סנצ'ז

רקדנית אורחת: שוהם ברמן

פסנתרנית: טטיאנה פוטפייקו

תאורה: יעקב ברסי

תלבושות: ברטה קוורטץ ז"ל, אביב רון

מנקס מדריד

 

Top Secret, 29.8, מרכז סוזן דלל

במסגרת פסטיבל מחולוהט

כוריאוגראפיה וביצוע: ענת גריגוריו

מוסיקה מקורית והפקה מוסיקלית: חן מצגר אדר

עיצוב תלבושות: איילת שקד ואלון בירגר

 

מוזאיקה, 10.8, אולם ירון ירושלמי, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: סיגל זיו

רקדנים: לירון בן יעקב, קרן אהרוני, מור גפן,

שרון נחום, שרון שגיא, סיגל זיו

מוסיקה: לקט מוסיקת עולם

 

ספטמבר

 אלף לילה ולילה, 28.9, תיאטרון חולון

במסגרת פסטיבל צלילי ילדות

כוריאוגרפיה ודרמטורגיה: יורם כרמי

מחזה ובימוי: מאור זגורי

רקדנים: להקת המחול פרסקו – יורם כרמי

תלבושות: מאור צבר

תאורה: אורי מורג

מוסיקה: עמית פוזננסקי

שחקנית: מורן ארג'נטרו

 

שואה לייט, 26.9

במסגרת פסטיבל עכו 2010

כוריאוגרפיה: רובי אדלמן

משתתפים: איילה פרנקל, רעות ויינברגר, סשה אנגל,

רם מזרחי, גליה רפאל, רובי אדלמן

מוסיקה מקורית: סשה אנגל ויניב ויינברג

אמן וידיאו: סשה אנגל

עיצוב תלבושות: איה גבריאל

עיצוב תאורה: שחר ברקת

ליווי אמנותי: אנדריאס שאפנברג

הפקה: מחול שלם – בית עכשווי למחול

ע. הפקה: דודי שץ

בניית תפאורה ואביזרים: מקסים פרננד

 

אוקטובר

Animal Lost, 3.10, מרכז אתני רב-תחומי ענבל

כוריאוגרפיה: יוסי ברג ועודד גרף

רקדנים יוצרים: יוליה גירץ, סירי וולתורן,

פייר אנוק, סורון אורופ, עודד גרף ויוסי ברג

 

סוד הייחוד, 27.10, המעבדה ירושלים

כוריאוגרפיה ובימוי: סמדר אימור

בהשתתפות: קרן אלון-גולן, סופיה שיסטיק,

דנה רזניק, חמוטל פליישר, יעל כהן,

דפנה שפירא, דלית שסקין, ברניקה שניידר

יצירה ווקלית: רלי מרגלית

מעצבת תלבושות: רקפת לוי

כתב העת מחול עכשיו, גיליון 19, ינואר 2011, עמ' 49-53

מומלץ לעיין בגיליון המעוצב

 

מיס ברזיל, 14.10, תיאטרון ירושלים

מריה קונג בשיתוף עם הכוריאוגרף עידן כהן

מיס

רקדנים יוצרים: אנדרסון בראס, טליה לנדא,

לאו לרוס, יערה מוזס

ברזיל

יוצר: עידן כהן

רקדנים: אנדרסון בראס, ארתור אסטמן, דניאל גל,

טליה לנדא, יערה מוזס, שניר נקר, שרון וזנה

מוסיקה: ביזה, ברטוק, טל בן-ארי, Bowie David

 Mad Zoo Remix, Wilson Simonal, Max De Castro, DJ Patife Remix

עיצוב תלבושות: מיקי אבני

עיצוב תאורה: אבי יונה בואנו (במבי)

עיצוב תפאורה: יוסי טייב, מאור אבני

עיבוד ועריכה מוסיקלית: טל בן-ארי

עיצוב דימוי: אורי בן שבת

 

שאול, 27.10, תיאטרון המעבדה ירושלים

במסגרת מחול ברוח

רקדנים יוצרים: מאיה מיכלל, אפרת הנדלר, רובי אדלמן, עפרה אידל

מוסיקה: Dj Antoine – Arabian Adventure, Lost Aim Slumberegg

עיבוד מוסיקלי ולחן: רמי טרייסטמן

תלבושות: תמר לוית

דרמטורגיה: אסף מזרחי

דרמטורגיה ותנועה מונולוג: איציק גבאי

טקסט תפילה: מתוך "תפילה קודם התפילה" ר' אלימלך מליז'נסק

טקסט פסקול: שיעור בתורת ברסלב מאת רבי אליעזר ברלנד

טקסט מונולוג: עפרה אידל, איציק גבאי

הפקה: מחול שלם

 

הדומם והמחכה לתורו, 26.10, תיאטרון המעבדה ירושלים

במסגרת: מחול ברוח

כוריאוגרפיה: נעה דר

רקדנית: נעה דר

טקסט: שאול טשרניחובסקי

מוסיקה: אריק שפירא

עיצוב במה ותלבושת: נעה דר

תאורה: שי יהודאי

 

אלוהים ישמור, 28.10, תיאטרון המעבדה ירושלים

במסגרת פסטיבל מחול ברוח

כוריאוגרפיה: נמרוד פריד

רקדנים יוצרים: להקת תמי – איציק גבאי,

אלינור צ'רטוק

מוסיקה חיה: מאת אריק סאטי; פסנתר: אלכסיי פוליאנסקי

ניהול חזרות: נירה טריפון

תלבושות: ענבל בן זקן, אלינור צ'רטוק

תפאורה וניהול אומנותי: טליה בר-און פריד 

 

נובמבר

 אישונים, 27.11, מרכז סוזן דלל

במסגרת פסטיבל הרמת מסך

כוריאוגרפיה: דנה רוטנברג

רקדנים: אורי שפיר ואופיר יודילביץ'

מוסיקה: נועם ענבר ואדם שפלן

עיצוב תלבושות: חגית אביר

 

באחו, 29.11, המעבדה ירושלים

להקת DeDe Dance

כוריאוגרפיה: יערה דולב

רקדנים: נועה שביט, אורן טישלר, מיכל גימלשטיין,

עדי אלזם, נועה גימלשטיין

מוסיקה: משה בן משה, ויוולדי

עיצוב תלבושות: מאור צבר

עיצוב במה: כנרת קיש

ליווי אמנותי וניהול חזרות: עמית גולדנברג

הפקה: אופיר גז

ניהול טכני: אלון כהן

 

אלסקה, 12.11, מרכז אתני רב-תחומי ענבל

כוריאוגרפיה: מיה שטרן

רקדנים: רוזלינד נקטור,

אוליביה קורט מסה, מיה שטרן

עריכה מוסיקלית: די-ג'יי מאש

עיצוב תלבושות: ענבל ליבליך

 

חינוך גופני, 17.11, אולמות האבירים, עכו

כוריאוגרפיה: מאיה לוי, חנן אננדו מרס

רקדנים: אורי שפיר ונעה פארן

מוסיקה מקורית: מאי לב

עיצוב תלבושות: שירה וויז, ברק אביעם איש-שלום

 

זנבסוס, 24.11, מרכז סוזן דלל

במסגרת פסטיבל הרמת מסך

כוריאוגרפיה: עפרה אידל

רקדנים יוצרים: רובי אדלמן ועפרה אידל

מוסיקה: Slumbermusic

עיבוד מוסיקלי: רמי טרייסטמן

תלבושות: תמר לוית

ניהול חזרות וייעוץ אמנותי: אלכס שמורק

 

כביש מס' 1, 27.11, תיאטרון המעבדה ירושלים

במסגרת "מחול ברוח"

כוריאוגרפיה: תמי ורונן יצחקי

רקדנים: אמיתי שטרן, אהוד שגב, חנניה שוורץ,

 אוהד שטיין, אלון בן יעקב

עריכה מוסיקלית: עמנואל ויצטום

תלבושות: אהרון מנור

 

Otros, 28.11, מרכז סוזן דלל

להקת הפלמנקו הישראליתCompas

כוריאוגרפיה:

מספרד: Rafael Amargo, Miguel Angel, Miguel Canas, Inmaculada Ortega, Manolo Marin, Javier Cruz

מישראל: אריק אלפסי

ניהול אמנותי: מיכל נתן

ניהול מוסיקלי וגיטרה: יחיאל חסון

שירה: שוקי שוויקי

כלי הקשה: מוי נתנזון

עיצוב תלבושות: גלינה גולצמן

עיצוב תאורה: יעקב ברסי

 

Homesick, 25.11, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: איריס ארז  

רקדנים: אסף אהרונסון, אופיר יודילביץ', תמי ליבוביץ'

עיצוב פסקול: Reckless Feet

מוסיקה: Mount Eerie, A Silver Mt. Zion, Reckless Feet 

עיצוב תלבושות: ענבל ליבליך, תמר לוית

ייעוץ בעיצוב במה: הילה בן ארי 

ניהול חזרות: אלכס שמורק

 

דצמבר

 טורוס, 8.12, אולם נחמני

כוריאוגרפיה: ענבל פינטו ואבשלום פולק

רקדנים: עינת בצלאל, לזארו גודוי, נגה הרמלין,

שי הרמתי, אריאדנה מונטפורט, יוקה סייק, צביקה פישזון

עיצוב תלבושות במה ופסקול: ענבל פינטו ואבשלום פולק

עיצוב תאורה: יואן טיבולי

 

מעצמה, 8.12, אולם נחמני

כוריאוגרפיה: טליה בק

רקדנית: שיר מדוצקי

עיצוב במה ותלבושות: טליה בק

מוסיקה מקורית: תום טללים

עיצוב צל: נעם דובר ומיכל צדרבאום

 

What on Earth, 9.12, מחסן 2, נמל יפו 

במסגרת פסטיבל מחול שלם

בימוי וכוריאוגרפיה: מתן זמיר, ניקולה מאשה

רקדנים יוצרים: מיכל אגסי, לילך לבנה, אנדראס מרק,

גל נאור, יסמין פרבר

עיצוב פסקול: פנדה פורן (עלמה בן יוסף, תומר רוזנטל)

עיצוב תלבושות ואיורים: מקס אלן

עיצוב תאורה: אבי יונה בואנו (במבי)

עיצוב תפאורה ואביזרים: מתן זמיר, ניקולה מאשה

ניהול אמנותי: סמדר יערון

דרמטורגיה: אסנת שנק

 

מתוך בחירה שנייה, 26.12, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה: דפי אלטבב

רקדנית יוצרת: רוזלינד נקטור

פסקול: איתמר צור

 

שלולית, 30.12, המעבדה ירושלים

כוריאוגרפיה: ענת יפה

רקדנים יוצרים: אלון קרניאל, אייל ויזנר, ענת יפה

עיצוב פסקול: בניה רכס

עיצוב תאורה: מרטין עדין

תלבושות: אופיר חזן

ליווי אמנותי: שחר דור

ניהול חזרות: אלכס שומרק

רקדנית אסיסטנטית: קרן סגל

 

ריקוד ופסל, 27.12, הזירה הבין תחומית ירושלים

כוריאוגרפיה וביצוע: ענת שמגר

פיסול: אביטל כנעני

מוסיקה: קיקי קרן הוס

נגינה בצ'לו: דן ויינשטיין

סגור לתגובות.