בכורות – ינואר-יוני 2010 ינואר / אדווה קידר

כתב העת מחול עכשיו בעריכת רות אשל והניה רוטנברג, גיליון 18, אוקטובר 2010, עמ' 59-60

מומלץ לפתוח את הגיליון המעוצב

 

בכורות – ינואר-יוני 2010

ינואר

 שרול, 9.1,מרכז סוזן דלל

להקת קמע

כוריאוגרפיה: תמיר גינץ

רקדני הלהקה: עדי אמיר, שרון באקלי מארליס,

מיתר בסון, אייל גנון, אייל דדון, גל ירושלמי,

אינגה מריה למרטינק, מיה סיון, נועה קרסו,

אנטולי שנפלד, נעמה תמיר, תמי טומלישוילי

דרמטורגית: דניאלה מיכאלי

מוסיקה מקורית, פסקול ועריכה: אלדד לידור

מוסיקה נוספת: יוהן סבסטיאן באך, הרולד ארלן & יארבורג,

דייוויד בואי, הנס זימר, גוסטבו סנטלולה, מקס ריכטר, הווארד שור

עיצוב תלבושות ובמה: מאור צבר

עיצוב תאורה: שי יהודאי

פסקול, טכנאי ועיצוב: גילי צימרמן 

ניהול אמנותי: דניאלה שפירא ותמיר גינץ

 

Closer, 9.1, הזירה הבין-תחומית

כוריאוגרפיה: ענת שמגר

בשיתוף עם נגן הקונטרבאס ז'אן קלוד ג'ונס

שלוש יצירות בעקבות בקט

 

UTF8, 18.1, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: סהר עזימי

רקדנים: סהר עזימי, אלעד שכטר,

לירון עוזרי, קורלי לאדם, סדירה סמית,

דנה זכריה, סופי קרנץ ונעמי ניסים

מוסיקה מקורית: דידי ארז

עריכה מוסיקלית לקטעים:

Let me be your Teddy bear – Elvis Presley

Charles in the park, three days – Josephine foster

Gulag Orkestar – Beirut

The hokey pokey – Yo la Tengo

עיצוב תאורה: דני פישוף – מג'נטה

עיצוב תלבושות: ענבל ליבליך

ניהול חזרות והצגה: מלאני ברסון

 

E'lan vital, 19.1, תיאטרון ענבל

כוריאוגרפיה: ענת כץ

רקדניות יוצרות: קרן הופמן, מיכל צנקל, סתיו מרין

מוסיקה מקורית: שחר פליישר

עיצוב תלבושות: חגית אביר

עיצוב תאורה: אורי רובינשטיין

ניהול חזרות: מאיה ברינר

וידיאו ארט, צילום, בימוי ועריכה: רועי אפרת

ייעוץ אמנותי: אדם קלדרון

עיצוב אביזרים: צביקה דנציגר

סטילס: רן אליהו

 

פברואר

מאיץ חלקיקים, 21.2, מרכז סוזן דלל

להקת המחול פרסקו

כוריאוגרפיה: יורם כרמי

רקדנים: טל בנארי, ליגל מלמד,

אלון שטיואר, נופר לוינגר, סתיו הורוביץ,

עופרי לאואר, יניב מזרחי,

עודד רונן, ג'ואל בריי

עיצוב תלבושות: מאור צבר

 

מרס

קיר/זינה (עיבוד מחודש), 11.3, מרכז סוזן דלל

להקת המחול בת-שבע

כוריאוגרפיה: אוהד נהרין

בביצוע רקדני אנסמבל בת-שבע:

גון בירן, אבידן בן-גיאת, אלמוג בן-חורין,

דניאל בן-חמו, תמר גרוס, רבקה היטינג, צ'ן-וי לי,

ניצן מרגליות, נווארה נובי-ויליאמס, סתיו סטרוז,

אורי משה עופרי, מאיה פארן, נועה פארן,

שאמל פיטס, כריסטופר פיטרסן, אורי שפיר

מוסיקה קיר –

מוסיקה מקורית: נקמת הטרקטור

(אבי בללי, אופיר לייבוביץ', אילן גרין) ואוהד נהרין;

מוסיקה נוספת: אושר, בביצוע פרדי דורה;

אל תיקח ללב, בביצוע לילית נגר ורובר הלנס,

מלים: אברהם ברושי, לחן: עממי

מוסיקה זינה –

מוסיקה מקורית: עברי לידר ואוהד נהרין;

מוסיקה נוספת: Dick Dale, Ice Cube

, Ice T, Aretha Franklin

עיצוב תלבושות: רקפת לוי

עיצוב תאורה: אבי יונה בואנו (במבי)

 

עד בלי די, 21.3, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: איציק גלילי

אסיסטנט לכוריאוגרף: ליאונרדו סנטי

עיצוב תאורה: ירון אבולעפיה

עיצוב תלבושות: נטשה לנסן

מוסיקה: הנריק גורצקי

מנהלת חזרות: ניצה גמבו

   רקדנים: דניאל און, שי פרטוש, דנה רז,

   לוטם רגב, עוז מולאי, שרלוט ון דן רייק,

קורינה פריימן

 

Entredos, 24.3, מרכז סוזן דלל

להקת רמנגאר

ניהול אמנותי ומוסיקלי: קרן ואבנר פסח

מוסיקה וטקסטים: אבנר פסח

רקדנים: קרן ואבנר פסח, יסמין סיבוני,

יונית מודן, הילה בנקר, מאיה מארק,

מיכל בן שמואל, מונה בן ישי

שירה: יהודה שוויקי, יעל הורביץ

גיטרה: תומר אלמלח, זאביק פרי

פאלמס: חגי לשם

עיצוב תלבושות: קרן פסח, ננסי קהימקר

עיצוב תאורה: אבנר פסח, יהב טנא

ניהול הצגה: איה גבריאל

סאונד: אמנון גוזי

ניהול במה: יזהר כץ

 

ציצושקה, 25.3, תיאטרון ענבל

כוריאוגרפיה: אודליה קופרברג

רקדנים: ריאנון ניוטון

מוסיקה מקורית: אסף רוט

עיצוב תאורה: אורי רובינשטיין

עיצוב תלבושות: לי מאיר

 

מאי

Bill, 6.5, מרכז סוזן דלל

בביצוע רקדני להקת בת-שבע

כוריאוגרפיה: שרון אייל

שותף ליצירה: גיא בכר

רקדנים: יניב אברהם, דניאל אגמי, רייצ'ל אוסבורן, אייר אלעזרא, ניר בניטה, שחר בנימיני, שני גרפינקל, מתן דוד, מתן דסקל, תום ויינברגר, ארז זוהר, עדי זלטין, דאג לתרן, אנדראה מרטיני, בשמת נוסן, מיכל סייפן, בובי סמית, אריאל פרידמן, איאן רובינסון, אלה רוטשילד, גיא שומרוני

מוסיקה: אורי ליכטיק

Oren Barzilai – Dark Blue; Subhead – Cloned Vinyl 3 A1; Subhead – Cloned Vinyl 3 A2;

Aphex Twin – Shiny Metal Rods; Claude young – Dark 3; Coil – Godhead=Deathead; Cari Lekebusch – Master Spettaren; Scan 7 – Beyond Sound; Green Velvet – La la Land; Lichtik – Fingalicht 1 (Bill 2010 custume made); Pipilotti Rist – I'm A Victim Of This Song (Wicked Game); Lichtik – Fingalicht2 (Bill 2010 custume made); Fad Gadget – Coitus Interruptus; Coil – Teenage Lightning

עיצוב תאורה: אבי יונה בואנו (במבי)

עריכת פסקול: אורי ליכטיק, שרון אייל וגיא בכר

עיצוב תלבושות: שרון אייל וגיא בכר

 

אבות ובנים, 12.5, מרכז אתני רב-תחומי ענבל

כוריאוגרפיה: מיקה יערי ורות אשל, עם הרקדנים היוצרים צביקה היזיקיאס, חני דויד, סנדקה מהרט

מוסיקה: קטעים מתוך ראס דשם של אבטה בריהון ויצחק ידיד, 5 עבודות של ראלי מרגלית ואסתר אווקה

עיצוב תלבושות: נוגה וייס

עיצוב תאורה: איתמר הורי

 

מאוויים ומאבקים, 17.5, תיאטרון רפפורט, חיפה

בלט ירושלים, ניהול אמנותי, נדיה טימופייבה

יוזמת הפרויקט: מרינה נאמן

כוריאוגרפיה: יואן טוג'ארו (רומניה)

מוסיקה: קונצ'רטו לצ'לו ולתזמורת של בנימין יוסופוב

עיצוב במה: אלכסנדר ליסיאנסקי

עיצוב תלבושות: נדיה טימופייבה

רקדנים: יוליה מוסטר-ורלוצקי, יעקב נודל, קרן נוטיק, שניר נקר, אלכסנדרה לבינטון, קיריל פנפילוב, מיכל אדם, בינה רביץ, קטיה זטייקין, מאיה טלמור, גליה פומרנץ, ליזי פרידמן, רעות נחום

 

הברווזון המכוער (לילדים), 26.5, מרכז סוזן דלל  

כוריאוגרפיה: אור אבוהב

בביצוע להקת קמע

רקדני הלהקה: שרון באקלי מאריאליס,

אייל דדון, גל ירושלמי, מיה סיון, נועה קרסו,

תמי טומלישוילי

מוסיקה – קולאז', עיצוב פסקול – אור אבוהב

תמליל: טל בן בינה

עיצוב תפאורה ותלבושות: טליה אוטולנגי

עיצוב תאורה: שי יהודאי

ניהול אמנותי: דניאלה שפירא ותמיר גינץ

 

יוני

קולנוע אמריקאי, 12.6, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה וניהול אומנותי: נדין בומר

הלהקה: Nadine Animato Dance Company

רקדנים: יעל שקד, מאור שירי, גליה כהן,

ספיר ספריאל, דניאל רויזמן

מוסיקה: The Ween Brothers

עיצוב תלבושות: אפרת ערבות

עיצוב תאורה: שי יהודאי

ניהול להקה: תמי סמואל

 

Terminal B, 6.6

במסגרת פסטיבל האביב ראשון לציון

כוריאוגרפיה: ליאת דרור

מוסיקה מקורית: סולן וכינור, מיכאל גריילסאמר

קולות וגיטרה: שימרית דרור

תופים: אוריאל סוורדין

קלידים: אלון רדעי

רקדני הלהקה: מיכל אורן ארזי, הדס אנטמן,

יאיר אמיר הימל, מיכל הרדה, אביטל איפרגן,

שי מימון, אליק גלעד, נבו רומנו

מחול אווירי: מיכל אורן ארזי

עריכה מוסיקלית: יוסף אליאסי

תפאורה: אביטל איפרגן

עיצוב תאורה: אלון תבורי

הגברה ותאורה: דדי קול העולם

תלבושות: רקדני הלהקה

 

סגור לתגובות.