בכורות יולי-דצמבר2011 בעריכת אדוה קידר

 

כתב העת מחול עכשיו בעריכת רות אשל, גיליון 21, דצמבר 2011, עמ' 61-66 

מומלץ לפתוח את הגיליון המעוצב

 

White, 3.6, תיאטרון תמונע

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס

כוריאוגרפיה: אור מרין

רקדניות יוצרות: סתיו מרין, אור מרין

עיצוב במה ותלבושות: אור מרין

עיצוב פסקול ודרמטורגיה: אורן נחום

מוסיקה: Igor Krutogolov, Dave Phillips, J.S. Bach

 

פאק בייצור, 28.6, אולם זיכרי

במסגרת "ניצוצות" – ערב רקדנים יוצרים

להקת המחול הקיבוצית

כוריאוגרפיה: איתי פרי

רקדנים: קורינה פריימן, לירון רובינשטיין, דניאל און,

עוז מולאי, דניאל קוסטה, אייל דדון, דורי אבן

מוסיקה: Sakamoto, Olafur Arnalds

ניהול אמנותי: רמי באר

ניהול הצגה: איתי פרי

עריכה מוסיקלית: אייל דדון

ניהול חזרות: דניאל און

 

Tango, 28.6, אולם זיכרי

במסגרת "ניצוצות" – ערב רקדנים יוצרים

להקת המחול הקיבוצית

כוריאוגרפיה וביצוע: יוקו הרדה

מוסיקה: Goran Bregovic

ניהול אמנותי: רמי באר

ניהול הצגה: איתי פרי

עריכה מוסיקלית: אייל דדון

ניהול חזרות: דניאל און

 

Inn(h)er Voice, 28.6, אולם זיכרי

במסגרת "ניצוצות" – ערב רקדנים יוצרים

להקת המחול הקיבוצית

כוריאוגרפיה: דנה רז

רקדנים: שון אולס, דפנה עירוני, נעם אידלמן,

אנה אוזרסקיה, לירון רובינשטיין

מוסיקה: PUUR, Loscil, Frog Pocket Gonglot, Float, Olafur Arnalds

ניהול אמנותי: רמי באר

 

,Some things are little and some things are big

 28.6, אולם זיכרי

במסגרת "ניצוצות" – ערב רקדנים יוצרים

להקת המחול הקיבוצית

ניהול אמנותי: רמי באר

כוריאוגרפיה וביצוע – דורי אבן

 

פור-יה, 28.6, אולם זיכרי

במסגרת "ניצוצות"

כוריאוגרפיה: עוז מולאי

רקדנים: דניאל קוסטה, קורינה פריימן, דורי אבן, שיר ענבר,

אייל דדון, יוקו הרדה, בן בך

מוסיקה: Alva Noto, Olafur Arnalds

 

Is this what death looks like?, 28.6, אולם זיכרי

במסגרת "ניצוצות" – ערב רקדנים יוצרים

להקת המחול הקיבוצית

כוריאוגרפיה: שרלוט ון דן רייק

רקדניות יוצרות: אניה אוזרסקאיה, מייגן פולפר, רובי וילסון,

שיר ענבר, לירון רובינשטיין, יוקו הרדה, אלקה מירסקי

מוסיקה: Alarm will Sound William Shatner,

 

A small good thing, 28.6, אולם זיכרי

במסגרת "ניצוצות" – ערב רקדנים יוצרים

להקת המחול הקיבוצית

כוריאוגרפיה וביצוע: עוז מולאי ודורי אבן

מוסיקה – Henry Torgue

 

Day too soon, 28.6, אולם זיכרי

במסגרת "ניצוצות" – ערב רקדנים יוצרים

להקת המחול הקיבוצית

כוריאוגרפיה: ניר אבן שהם

מוסיקה: Angus & Julia, Mono, Amon Tobin, Susumu Yokota

רקדנים: שי פרטוש, שני כהן, דנה רז, איתי פרי, אנה אוזרסקיה, דניאל און

 

ציפיות גבוהות, 30.6, תיאטרון תמונע

במסגרת פסטיבל אינטימדאנס

מנהלים אמנותיים: נאוה צוקרמן ועירד מצליח

כוריאוגרפיה: דפי אלטבב

רקדנים: אוליביה קורט מסה ורוזלינד נוקטור

בימוי: ניני משה

מוסיקה: מריה קאלאס, מתוך רומיאו ויוליה

תלבושות: רוזלינד נוקטור

 

ספינת השוטים, 10.7, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: ניב שיינפלד ואורן לאור

רקדנים: סשה אנגל, ענת גריגוריו, אורי שפיר

מוסיקה: דידי ארז, פט שופ בויז, אבבא, מייקל ג'קסון

תלבושות: ענבל ליבליך

תאורה: נטע קורן

עריכת פסקול: דידי ארז

 

Pavo Real, 13.7, אמפי וואהל

במסגרת פסטיבל מחול עולם

כוריאוגרפיה: להקת הפלמנקו הישראלית בשיתוף עם רקדן הפלמנקו הספרדי מיגל אנחל (Miguel Angel)

רקדנים סולנים: מיכל נתן, מיגל אנחל, קיריל סיבולפוב

רקדני הלהקה: אורי כהן, יוגב זורע, יעל טוכפלד, זיו חיים, מור זילברמן, אורנה גרץ, אילת שחר, שלי להב, איב רוזנבלום

מוסיקאים: יחיאל חסון, שוקי שוויקי,

מוי נתנזון, ראלי מרגלית, אדוארדו אברמסון

זמרת: גלית גיאת

אמן פלסטי פעיל: יהודה גולדין

עיצוב תפאורה: שרון איגל

עיצוב תלבושות: גלינה גולצמן

 

להיות מישהו אחר, 14.7, החממה למחול, עכו

ערב סולואים

כוריאוגרפיה וביצוע: רן בן-דרור, אורן טישלר, צחי כהן                  

ליווי אמנותי: סמדר יערון, אסנת שנק-יוסף

 

קליפסו, 18.7, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: נעה שדור        

רקדניות יוצרות: דורון רז-אברהם, ענבר נמירובסקי, רוזילנד נוקטור, אסנת קלנר   

 

הדרך, 21.7, מרכז סוזן דלל

במסגרת פסטיבל מחולוהט

כוריאוגרפיה ובימוי: סבולה, רחל, אמני פטאלה ובנגורה

רקדנים: איריס אייל, מאלי מזל, עדי בוקאי, אנה קניאל, יעל אבינתן, בן וורספאן, הילה ידלין, ליל ונטורה, עטרה קיש, הגר שאקטי

מתופפים: סבולה בנגורה, רחל בנגורה, אסף שטיינברג, מיכאל נגב, טל גרינפלד, שלומי אמיר

 

בולרו, 21.7, היכל התרבות תל אביב

במסגרת קונצרט של התזמורת הפילהרמונית בניצוחו של זובין מהטה

כוריאוגרפיה וביצוע: עידו תדמור

 

נול, 23.7, מרכז סוזן דלל

להקת המחול ורטיגו

כוריאוגרפיה: נועה ורטהיים

רקדנים: אלון קרניאל, איל ויזנר, דנה גולן, אמי וילונסקי,

גיל קרר, רות ולנסי, תומר נבות, מיכה עמוס, גל אנצ'ל

מוסיקה: רן בגנו

עיצוב תאורה: דני פישוף, מג'נטה

עיצוב במה ותלבושות: רקפת לוי

אסיסטנטית: ליאת רמון

 

פוינט צ'ק, 26.7, מרכז ז'ראר בכר ירושלים

במסגרת פסטיבל זירת מחול

כוריאוגרפיה וביצוע: אסף אהרונסון ואמילי קומבט

 

ירושה, 26.7, מרכז ז'ראר בכר

במסגרת פסטיבל זירת מחול

יוצרת ומבצעת: מורן יצחקי אברג'יל

 

WarGlow, 26.7, מרכז ז'ראר בכר ירושלים

במסגרת פסטיבל זירת מחול

כוריאוגרפיה: אורי שפיר

רקדנים מבצעים: אורי שפיר, הגר טננבאום

 

ישיבה מזרחית, 26.7, מרכז ז'ראר בכר ירושלים

במסגרת פסטיבל זירת מחול

רקדנית מבצעת: נטלי דביר

 

יורונה, 27.7, מרכז ז'ראר בכר ירושלים

במסגרת פסטיבל זירת מחול

כוריאוגרפיה וביצוע: הילית לוי

 

על הנפילה, 27.7, מרכז ז'ראר בכר ירושלים

במסגרת פסטיבל זירת מחול

כוריאוגרפיה: אהוד דרש

משתתפים: אוריה בן-מיור, אליסון וסט,

אליסון שיר, דגנית צימרמן, זוהר מלינק,

סתיו מרין, עדי פז, קרן אדרי, סיוון מדיוני, שירן אליעזרוב

וידיאו ועריכה: נעמה לנדאו

 

שיעורים בלחישה וכבילה, 27.7, מרכז ז'ראר בכר ירושלים

במסגרת פסטיבל זירת מחול

כוריאוגרפיה וביצוע: תמי לבוביץ

עדי שילדן: רקדנית יוצרת

מוסיקה:koko rafui

 

KongsNight, 27.7, מרכז סוזן דלל

במסגרת פסטיבל מחולוהט

להקת מריה קונג

כוריאוגרפיה: אנדרסון בראז, ארתור אסטמן, לאו לרוס

רקדנים: ארתור אסטמן, אנדרסון בראז, טליה לנדא, קרולין בוסארד, לאו לרוס / לוסיאני קסטרופונטנלה

מוסיקה: סקמוטו, פאוסט, לאו, ארגמן, אורבך, תזמורת האנטי-קצב האמריקני, לזר, מוסורגסקי

תלבושות: מיקי אבני

Visual Groove: אורי בן שבת

תאורה: שחר ורכזון

עיצוב במה: יוסי טייב

 

Animal Lost, 29.7, מרכז סוזן דלל

אולם ענבל, במסגרת פסטיבל מחולוהט

כוריאוגרפיה: יוסי ברג ועודד גרף

רקדנים: יוסי ברג, עודד גרף, איילה פרנקל, רוזלינד נוקטור,

 אוליבייה קורס מסה ואופיר יודליביץ

תלבושות: מונה שמיטס, יוסי ברג ועודד גרף

מוסיקה: מרקוס פסונן

 

 ,Top Secret31.7, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה וביצוע: ענת גריגוריו

מלחין ומבצע: חן מצגר אדר

תלבושות: איילת שקד ואלון בירגר

תאורה: שחר ורכזון

 

שלושה חדרים – רסיטל בביצוע  עידו תדמור ואורחים, 9.8, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: אנד מיסטר מאת רייצ'ל ארדוס

צ'לן: עדיאל שמיט

כוריאוגרפיה: החדר הריק  מאת  עידו תדמור

רקדנית אורחת:   מריה רובינשטיין

כוריאוגרפיה: עשתונות מאת אריאל כהן

שחקנית: רותם נחמני

מוסיקה: אלברטו שוורץ, מוצארט, ברהמס

 תלבושות: ירון ברכה – בצלאל, אריאל כהן

 

שיטפון, 10.8, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה וביצוע: ממי שימאזאקי             

עיצוב תאורה: ליאור עזרא

 

דגי זהב, 18.8, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: ענבל פינטו ואבשלום פולק

רקדנים: מיכל אלמוגי, צביקה פישזון,

נגה הרמלין

עיצוב תפאורה ותלבושות: ענבל פינטו ואבשלום פולק

 

אידיליה, 19.8, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: איציק כהן

רקדנים ושחקנים: רותם נחמני, קים גורדון, נועה שגיא, מור בר-זכאי,

יסמין וייס, אבי מצליח, דור רייבי, רובין קיין, אלון מלכה

מוסיקה מקורית: דידי ארז

דרמטורגיה: יעל נביא

עיצוב תפאורה: אלון זהבי

עיצוב תאורה: שי יהודאי

עיצוב תלבושות: ברק אביעם, נועה סנצ'ו

 

קלרה, 25.8, מרכז סוזן דלל

להקת בלט ירושלים

מנהלת אמנותית: נדיה טימופייבה

מנהלת הפרויקט: מרינה נאמן

כוריאוגרפיה: יורם כרמי

מוסיקה: החמישייה לפסנתר ולכלי קשת של רוברט שומאן ורומנסה של קלרה ויק-שומאן 

עיצוב תלבושות: מאור צבר

 עיצוב תאורה: שי יהודאי

רקדנים: נדיה טימופייבה, ארטור טרויצקי, יוליה מוסטר-וורלוצקי, לולה אירגו, לידיה רוטרדמסקי, מיכאל שניידר, מיכל אדם, קיריל פנפילוב, קרן נוטיק

 

בובושידים, 23.8, במסגרת פסטיבל בת ים

בימוי: משה מלכא

משתתפים: תידהר כהן, עירית רוהטין, יריב סולומון, מאיה אשחר, נועה עמירן, סימונה לואיס, ערן פלר – בוגרי בית ספר "סנדסיאל"

מעצבת תלבושות: יסמין וואלק

עיצוב תאורה: אסי גוטסמן

 

פדורה, 27.8, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: אלעד שכטר

רקדנים: קוראלי לאדאם, סופי קרנץ,

אלעד שכטר

מוסיקה: דידי ארז

עיצוב תלבושות: מיה נגרי

 

אורורה, 7.9, מרכז סוזן דלל

במסגרת תחרות גוונים במחול

מנהלת אמנותית: עידית הרמן

כוריאוגרפיה וביצוע: מיטל בלנרו 

מוסיקה: נועם דורמבוס

תלבושת: יערית אליהו

 

7.9 ,Over me, מרכז סוזן דלל

במסגרת תחרות גוונים במחול

כוריאוגרפיה וביצוע: מורן יצחקי אברג'יל

רקדנית יוצרת: הגר טננבאום

מוסיקה: יצחק יצחקי

תלבושות: אבינט גוטסמן

 

יום שני לריסה, 7.9, מרכז סוזן דלל

במסגרת תחרות גוונים במחול

כוריאוגרפיה: לילך ליבנה

רקדנים: סביון פישלוביץ, משה שכטר,

לירון פאלס, אייל ברומברג, לילך ליבנה

ציורים ותפאורה: חנה ליבנה 

תלבושות: לילך ליבנה

 

Takana, 8.9, מרכז סוזן דלל

במסגרת תחרות גוונים במחול

כוריאוגרפיה: גיל קרלוש הרוש

רקדנים: עדי אקסנפלד, יגאל משינסקי, עדי פלד,

שירלי ברבי, גיל קרלוש הרוש

תלבושות ותפאורה: גיל קרלוש הרוש

 

אורבניה, 8.9, מרכז סוזן דלל

במסגרת תחרות גוונים במחול

כוריאוגרפיה: סמדר גושן

רקדנים: איה שטייגמן, אדר ריקליס,

דנה גולן ושני תמרי

מוסיקה: יהוא ירון

 

42 אינץ', 8.9, מרכז סוזן דלל

במסגרת תחרות גוונים במחול

כוריאוגרפיה: שרון וייסווסר

רקדנים: אורין יוחנן, ישראל אלוני,

שרון וייסווסר

אנימציה: אוסנתולד

תלבושות: ענבל ליבליך ומלי אביב

מוסיקה: soap & skin, Metallic Falcons, colleen

 

בן, 9.9, מרכז סוזן דלל

במסגרת תחרות גוונים במחול

כוריאוגרפיה: יוני סוטחי

רקדנים: טל ארן, נטליה ויק,

תמר סון, יוני סוטחי 

קריינות: נמרוד פלד

מוסיקה: שי זורניצר

מעצבת תלבושות: לימור זהר שביט קסטרו

עיצוב תפאורה: אלון ואיילת בירגר

 

וכשהבהמה חזרה, 9.9, מרכז סוזן דלל

במסגרת תחרות גוונים במחול

כוריאוגרפיה וביצוע: מרב כהן

מוסיקה מקורית: אילן שלום

תלבושות ותפאורה: מיכל קפלוטו

 

בובה, 9.9, מרכז סוזן דלל

במסגרת תחרות גוונים במחול

כוריאוגרפיה: עמית זמיר

רקדנים: יעל תורג'מן, עמית זמיר

מוסיקה: רועי אפרת, גיא פריינטה

תפאורה ותלבושות: מיטל גואטה

 

,Almost Human 10.9, מרכז סוזן דלל

במסגרת תחרות גוונים במחול

כוריאוגרפיה: עידן יואב

רקדנים: רביד אברבנאל, אייר בלומברג, ג'ייסון דנינו הולט,

 אורי ג'וספין לנקינסקי, אפרת לוי, יערה מוזס, אופיר נג'רי,

שי פרת, נלה קריצ'מן

מוסיקה מקורית ועריכה: גל לב

תלבושות: הילה ברודי

תפאורה: דרור הרנזון

 

אגסי פאלאס, 10.9, מרכז סוזן דלל

במסגרת תחרות גוונים במחול

כוריאוגרפיה: רן בן דרור

רקדנים: מיכל אגסי, לירון פלס, רן בן דרור

 

תרגום בגוף הטקסט, 10.9, מרכז סוזן דלל

במסגרת תחרות גוונים במחול

כוריאוגרפיה וביצוע: לי מאיר

 

Expensive shit, 10.9, מרכז סוזן דלל

במסגרת תחרות גוונים במחול

כוריאוגרפיה: יובל גולדשטיין

רקדנים: אפרת לוי, עדי אלזם, עמר עוזיאל, טל אבני

עריכה מוסיקלית: גדי רונן

תלבושות: שרון דנון

 

Bread and Circuses Blood, 10.9, מרכז סוזן דלל

במסגרת תחרות גוונים במחול

כוריאוגרפיה: עידו בטש

רקדנים: עידו בטש, אבידן בן גיאת

מוסיקה חיה ומקורית: אנטון ברמן

 

פואושו, 10.9, מרכז סוזן דלל

במסגרת תחרות גוונים במחול

כוריאוגרפיה וביצוע: ארתור אסטמן

תפאורה וציורים: ארתור אסטמן

 

Mad Siren, 25.9, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: עידן כהן

רקדנים: תמר גרוס, נעה שילה, מאיה פארן, חואן קורס, מיתר בסון

מוסיקה: וולפגנג אמדאוס מוצרט

ייעוץ אמנותי: רן בן דרור

תאורה: נטע קורן

עיצוב תלבושות: טל מר

עיצוב חפצים: נועה אגמון

 

33 חרוזים, 4.10, מרכז ז'ראר בכר ירושלים

במסגרת פרויקט מחול ברוח, בשיתוף תיאטרון המעבדה,

עמותת הכוריאוגרפים ובית אבי-חי

כוריאוגרפיה: רונית זיו

רקדנים: סטפן פרי, סופי קרנץ ובני אלדר

מוסיקה: סטפן פרי

 

גרטל, 5.10, מרכז ז'ראר בכר ירושלים

במסגרת פסטיבל מחול ברוח

כוריאוגרפיה: תמי ורונן יצחקי

רקדנים: עדי חנן, חן שילת, קרן נוטיק

עיצוב פסקול: עמנואל ויצטום

תלבושות: דנה פלמון

 

Rak Tamid, 13.10, המשכן לאמנויות הבמה

הפרויקט – מחול עכשווי רפרטוארי

מנהל אמנותי: מאטה מוריי

כוריאוגרפיה: עידן שרעבי

רקדנים: עמרי אלבו, מוריאל דבי, שרון וזנה, אורין יוחנן, נועה כהן, דור ממליה, עמית מרציאנו, תמר סון, תמר סנדלר, רונה פלדבאום, אילן קו, לירון קיכלר, ישי קרסנטי, עידן שרעבי, נעמה תמיר

מוסיקה: פרדריק שופן, קוג'י קונדו

עריכה מוסיקלית ועריכת וידיאו-ארט: עידן שרעבי

תאורה: נטע קורן

תלבושות: אביעד אריק הרמן

 

EternalMission, 16.10, פסטיבל עכו

כוריאוגרפיה וביצוע: ענת גריגוריו

ואנדרסון בראז

עיצוב סאונד: חן מצגר-אדר

תלבושות: דניאל ארז

תאורה: שחר ורכזון

 

דירת שני חדרים גרסה חדשה, 16.10, מרכז ביכורי העיתים

במסגרת פסטיבל "בוידם"

כוריאוגרפיה: ליאת דרור, ניר בן גל

רקדנים: שירי בר און ואוריה רייך

 

ספר הג'ונגל, 16.10, תיאטרון המדיטק חולון

פסטיבל צלילי ילדות – חולון

להקת המחול פרסקו-יורם כרמי בשיתוף תיאטרון המדיטק בחולון

כוריאוגרפיה: יורם כרמי

רקדנים: רקדני להקת המחול פרסקו-יורם כרמי

בימוי: אלינור אגם בן-דוד

מחזה: דניאל אפרת

מוסיקה: אריאל קשר

תלבושות ותפאורה: סבטלנה ברגר

עיצוב תאורה: אורי מורג

ניהול חזרות: קרן חורש

שחקנית: מיטל (טולה) דמארי

 

The Holycoaster S(Hit) Circus, 16.10, אולם הקרנף ירושלים

במסגרת פסטיבל מחול שלם

כוריאוגרפיה: רובי אדלמן, סשה אנגל, PENG Palast

רקדנים: כריסטופר קלר, בנג'מין ספילמר, דניס שוובלאנד

ורפאל אורדוויידר

מוסיקה: רפאל אורדוויידר

 

ימונה, 24.10, תיאטרון קליפה

כוריאוגרפיה, בימוי, עריכת פסקול, עיצוב תלבושות, עיצוב תפאורה ושירה: תמר בורר

רקדנים יוצרים: רן בן דרור, איילה פרנקל, תמר בורר

טקסט: רבינדרנאת טאגור, מתוך מתת אוהב

תרגום: פועה שלו-תורן

פסל: נובויה ימגוצ'י

תאורה: תמר אור

תלבושות: אורין לינדר, אירנה מסניקוב

 

בבל, 27.10, תיאטרון ירושלים

כוריאוגרפיה: אמיר קולבן

רקדנים: סרגיי שאמוטה, סתיו דרור,

הראל גרז'וטיס, אליסה שוגר, ארין שאנד,

סלע פריד, דלפין יונמן, עירית עמיחי.

מוסיקה מקורית: שני ברונר

וידיאו-ארט: יניב יור ויותם וזאנה

תלבושות: שירה וייז וברק אביעם איש-שלום

תאורה: שי יהודאי

 

עליהום, 28.10, אולם ההתעמלות, עירוני ד' תל אביב

אנסמבל תוצרת בית

כוריאוגרפיה: אביגיל רובין

רקדנים יוצרים: רן בראון, משה אבשלום שכטר, אביגיל רובין

דרמטורגיה: יואב ברתל

מוסיקה: יחזקאל רז

תאורה: ניר להב

ייעוץ תלבושות: מאור צבר

 

יער, 3.11, מרכז סוזן דלל

במסגרת פסטיבל הרמת מסך

מנהלת אמנותית: תמר בורר

כוריאוגרפיה וביצוע: מאיה ברינר

 

Some Fish, 4.11, מרכז סוזן דלל

במסגרת פסטיבל הרמת מסך

מנהלת אמנותית: תמר בורר

כוריאוגרפיה: מאיה וינברג               

רקדניות: מעין דנוך, שני גרנות,

מאיה וינברג

 

ולנטיה, 4.11, מרכז סוזן דלל

במסגרת פסטיבל הרמת מסך                       

מנהל אמנותי: סהר עזימי

כוריאוגרפיה: דורון רז                 

רקדניות: מורן זילברברג, אילנה בלסן

 

6 שנים מאוחר יותר, 4.11, מרכז סוזן דלל

במסגרת פסטיבל הרמת מסך

מנהל אמנותי: סהר עזימי

כוריאוגרפיה: רועי אסף

רקדנים: הדר יונגר, הראל ורועי אסף

 

נתון לשינוי, 4.11, מרכז סוזן דלל

במסגרת פסטיבל הרמת מסך

מנהל אמנותי: סהר עזימי

כוריאוגרפיה וביצוע: גילי נבות

 

SPEAKER, 4.11, מרכז סוזן דלל

במסגרת פסטיבל הרמת מסך

מנהל אמנותי: סהר עזימי

כוריאוגרפיה: נועה צוק

רקדנים: יניב אברהם, מורן זילברברג, נועה צוק

 

תנועה מגונה, 4.11, מרכז סוזן דלל

במסגרת פסטיבל הרמת מסך

מנהלת אמנותית: רונית זיו

כוריאוגרפיה: הלל קוגן

רקדנים: כרמית בוריאן, ענבר נמירובסקי,

אסנת קלנר, אלדד בן ששון, הלל קוגן

 

The sad little, sensitive, unappreciative, Pisces, Jesus man, 4.11, מרכז סוזן דלל

במסגרת פסטיבל הרמת מסך

מנהלת אמנותית: רונית זיו

כוריאוגרפיה: אסנת קלנר     

רקדנים: אריאל כהן, דניאל ספיר,

מתן דסקל, עידן פורגס

עיצוב תלבושות: נדב פינק

מוסיקה מקורית: דניאל ספיר, מתן דסקל

 

חואן יקירי, 5.11, צוותא, אולם חזן

כוריאוגרפיה: אודליה קופרברג

רקדנים: מיכל גימל שטיין, מירב דגן,

חואן קורס, אודליה קופרברג

מוסיקה מקורית: דידי ארז

תלבושות: ענבל ליבליך

תאורה: יעקב סליב

 

במלים שלה, 5.11, מרכז סוזן דלל

במסגרת פסטיבל הרמת מסך

מנהלת אמנותית: רונית זיו

כוריאוגרפיה: רייצ'ל ארדוס

רקדנים יוצרים: אורי לנקינסקי, שירן שרעבי, טליה בק

עיצוב תלבושות ובמה: חמוטל ציולקובסקי

מוסיקה: להקת מונטי-פיורי

לחן ומלים: איתמר פינצי ואסא רביב

עיצוב תאורה: אורי רובינשטיין

 

עצומים, 5.11, מרכז סוזן דלל

במסגרת פסטיבל הרמת מסך

מנהלת אמנותית: תמר בורר

כוריאוגרפיה: איריס ארז

רקדנים יוצרים: עילאיה שליט, אסף אהרונסון, בשמת נוסן, כרמי זיסאפל

מוסיקאי פרפורמר: יניב מינצר

עיצוב תלבושות: ענבל ליבליך

 

פריקרדיום, 23.11, תיאטרון תמונע 

כוריאוגרפיה וביצוע: אלה בן אהרון ועידו צדר

מוסיקה מקורית: יועד ניר, אודיה ניני

עיצוב במה: מתיאס נוימן

עיצוב וביצוע קיר: נובויה ימגוצ'י

וידיאו: עדי שניידרמן

 

גּוּמָה, 24.11, אולם הקרנף ירושלים

במסגרת פסטיבל ריקודי חדר

כוריאוגרפיה: שלומית פונדמינסקי ושרון הללי-אסא 

רקדנית: שרון הללי-אסא

 

הדיפלומטים, 24.11, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: רננה רז

רקדנים: ענבר נומרובסקי, ריטה קומיסרצ'יק, 

אדרר קליס, ניר בניטה, דור רייבי, אבי מצליח

 

וונדערלאַנד, 24.11, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: ברק מרשל

רקדנים: ענבר נומרובסקי, ריטה קומיסרצ'יק, אפרת לוי, שירן שרעבי,

אדר ריקליס, טום וינברג, ניר בניטה, יואב גרינברג, דור רייבי, אבי מצליח

מוסיקה: קולאז' בעריכת ברק מרשל וגיורי פולטי

 

Cell in a Human Scale, 25.11, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה וביצוע: סהר עזימי ותמרה ארדה

מוסיקה מקורית ועריכה מוסיקלית: דידי ארז

עיצוב ארט ותלבושות: אנה וייסמן

עיצוב תאורה: דני פישוף

 

Home solo, joni, 6.12, מרכז ז'ראר בכר

במסגרת פסטיבל מחול שלם

מנהלים אמנותיים: רובי אדלמן, עפרה אידל

כוריאוגרפיה וביצוע: עידן שרעבי

 

טאראב,  ,6.12מרכז ז'ראר בכר

במסגרת פסטיבל מחול שלם

כוריאוגרפיה וביצוע: שירי קפואנו (קוונץ) וצביקה היזיקיאס

מוסיקה: עמית חי כהן

 

AFTER PARTY, 6.12, מרכז ז'ראר בכר

במסגרת פסטיבל מחול שלם

כוריאוגרפיה: סמדר גושן

רקדנים: איה שטייגמן, אדר ריקליס, עדי פלד ושני תמרי

 

Dive, 6.12, מרכז ז'ראר בכר

במסגרת פסטיבל מחול שלם

כוריאוגרפיה: גיל קרר וענת רחל צדרבאום

רקדנים: גיל קרר

מוסיקה: ג'ואנה ברמלי

 

חתיכת יצירע, 6.12, מרכז ז'ראר בכר

במסגרת פסטיבל מחול שלם

כוריאוגרפיה: טניה פלזנר

רקדנים: מיכל גיל, טניה פלזנר

 

Groping in the Dark, 6.12, מרכז ז'ראר בכר

במסגרת פסטיבל מחול שלם

כוריאוגרפיה וביצוע: מיה יוגל

מוסיקה: מיה יוגל ונדב גרבר

 

RiffRaff, 6.12, מרכז ז'ראר בכר

במסגרת פסטיבל מחול שלם

כוריאוגרפיה וביצוע: מיה שטרן

מוסיקה: דידי ארז

 

רצועות, 6.12, מרכז ז'ראר בכר

במסגרת פסטיבל מחול שלם

כוריאוגרפיה: אייר בלומברג

רקדנים: טלי מרקוב, יוליה קראוס דייבק, אייר בלומברג

מוסיקה: אהד פישוף

תלבושות: ענבר קמפ

 

כוח עליון, 7.12, אולם הקרנף

במסגרת פסטיבל מחול שלם

כוריאוגרפיה: עפרה אידל

רקדניות: דניאל שופרא ועפרה אידל

מוסיקה: רמי טרייסטמן

 

שבור בסדר שבור בסדר, 8.12, אולם הקרנף

במסגרת פסטיבל מחול שלם

כוריאוגרפיה וביצוע: מיכל מועלם וג'יאנאלברטו דה פיליפיס

 

קטע קיר, 8.12, אולם הקרנף

במסגרת פסטיבל מחול שלם

כוריאוגרפיה: דפנה הורנצ'יק

רקדנים: עדי אלזם, הילה זוהר, אלון ברכה,

מעיין חורש, ענת עמרני ומיכל טישלר

 

חוליו"ת, 8.12, אולם הקרנף

במסגרת פסטיבל מחול שלם

כוריאוגרפיה: מרים אנגל

רקדנים: מרים אנגל וסרגיי שאמוטה

 

Off-line, 8.12, אולם הקרנף

במסגרת פסטיבל מחול שלם

כוריאוגרפיה: נדר רוסנו

רקדנים: נדר רוסנו, עדי וינברג

מוסיקה: עומר סיגלר, נדר רוסנו

 

poly mix, 11.12, תיאטרון תמונע

קבוצת מחול דנה רוטנברג

כוריאוגרפיה: דנה רוטנברג

רקדנים: אופיר יודילביץ', אורי שפיר,

שקד דגן

מוסיקה: י.ס. באך

 

,TOMA Q TOMA 22.12, אולם הירש, בית שמואל ירושלים

להקת: FLAMENCO NATURAL

כוריאוגרפיה, ריקוד וניהול אמנותי: שרון שגיא

רקדניות הלהקה: שרון רמתי, מאיה כהן,

שרון קמחי, ירדן עמיר, ענבל דריקס

מוסיקאים ושותפים ליצירה:

יהודה שויקי, יעל הורביץ,

אופיר עתר, חגי לשם ומוי נתנזון

רקדנית אורחת מספרד:BELEN MAYA

נגנים אורחים: ששון לוי, עידן בלס

תאורה והגברה: שולי עודד

 

רגעים, 18.12, פסטיבל הולגאב

להקה: להקת המחול האתיופית ביתא

כוריאוגרפיה: צביקה איזקיאס

רקדנים: מזל  דמוזה, חני דוד, ישראלה טדלה, צביקה איזקיאס

 

העבודה של חופש, 30.12, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: שרון אייל

רקדנים: רייצ'ל אוסבורן, שחר בנימיני, שני גרפינקל,

מתן דוד, רבקה היטינג, עדי זלטין, דאג לת'רן,

יערה מוזס, ארי נקמורה, סתין סטרוז,

בובי סמית', אורי משה עופרי, איאן רובינסון

 

 

 

 

סגור לתגובות.