רשימת בכורות ינואר- יוני 2009 / בעריכת אדווה קורן

כתב עת מחול עכשיו

גיליון 16, דצמבר 2009, עמ' 

עורכות: ד"ר רות אשל וד"ר הניה רוטנברג

מו"ל: תיאטרון תמונע

הגיליון יצא לאור בתמיכת משרד המדע, התרבות והספורט – המחלקה למחול

מומלץ לפתוח את הגיליון  המלא

 

רשימת בכורות ינואר- יוני 2009

ערכה אדווה קורן

 

 

ינואר 2009

דימונה, 29.1, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה: אביב איבגי

רקדנים יוצרים: שרון דביר, דפנה הורצ'ניק, עדי וינברג, לימור מלמד, רעות שץ

מוסיקה: אורי דרומר

תאורה:דני פישוף

תלבושות: איריס נייס

האושר האמיתי, 29.1, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה: אילנית תדמור

רקדנים יוצרים: איילת דברת, ויקי חייט, מאור פרידמן, מריה רוזנפלד, שירי קפואנו קוונץ

עריכה מוסיקלית: איליה דומנוב, דניאל דוידובסקי

תאורה: דני פישוף

 

רוקדים שופן, להקת הבלט הישראלי, 31.1, המשכן לאמנויות הבמה

כוריאוגרפיה: כריסטף פסטור

תאורה: בן ציון מוניץ

 

פברואר

 

רמנגאר, 15.2, אולם רפפורט, חיפה

כוריאוגרפיה: קרן ואבנר פסח

רקדנים: הילה בונקר, נעמה גונצרובסקי, יסמין סיבוני, יונית מודן, מכלה עמנואל, מיכל שמאול, קרן ואבנר פסח

שירה: יעל הורביץ ויהודה שוויקי

גיטרה: איתמר שפירא ותומר אלמליח

 

פולחן האביב, תיאטרון קליפה, 17.2,  היכל התרבות, תל אביב

כוריאוגרפיה: עידית הרמן

מוסיקה: איגור סטרווינסקי בביצוע התזמורת הפילהרמונית

רקדנים: אלון שובה, דדי צדוק, זהר כהן, טקנורי קאווהדרה, לי מאיר, סתיו מרין, מיכל הרמן

 

מרס

 

Trio Lotus, 5.3, מרכז סוזן דלל

יוצרת ומבצעת: סיגל זיו

רקדנים: לירונה בן יעקב ויעל מבור

מוסיקה חיה ואלקטרונית: איליה מגנס

 

ראשס, 11.3

כוריאוגרפיה: ענבל פינטו, אבשלום פולק, רובי ברנט

רקדנים: עידו בטש, נגה הרמלין, שי הרמתי, שיר מדוצקי, אנדרס מרק, צביקה פישזון, שי פרת, דנה שובל, ניר תמיר

סודאד, 11.3, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: טליה בק

תלבושות: טליה בק, ענבל פינטו

משתתפות יוצרות: שי הרמתי, דינה זיו, שיר מדוצקי, שי פרת, דנה שובל

מוסיקה מקורית: תום טללים, Cat power

 

פרפר כתום, 25.3, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה: תומר שרעבי

בשיתוף אנסמבל "מיה תומר"

 

נע באוזן, 27.3

כוריאוגרפיה: דנה רוטנברג

רקדנים יוצרים: אושרת בנון, הגר טננבאום, עידן פורגס, יוהנה רוגאן

בכורות שהועלו במסגרת גוונים במחול במרכז סוזן דלל

 

במהירות האור, 19.3

כוריאוגרפיה: מיכאל מילר

רקדנים: נועה אלגזי, נועה שילה, יונית יודלביץ, שירה באר-גורביץ, שי פראן, מיכאל מילר, איילה פרנקל, אופיר יודלביץ

מוסיקה:Alva Noto, Rustavi choir

 

אשתיש, 19.3

כוריאוגרפיה וביצוע: ענת ועדיה

מוסיקה:Battles, Amon Tobin, Dntle

לו כרמלה, 19.3

כוריאוגרפיה וביצוע: רון עמית ומור שני

מוסיקה: Ryoji Ikeda, Alva Noto, Pan Sonic

זאת הפעם, 19.3

כוריאוגרפיה וביצוע: תמי ורונן יצחקי

מוסיקה מקורית: יהודית מזרחי

תלבושות: שרון פרדו

העתק מס' 1ב של האובייקט, 19.3

כוריאוגרפיה וביצוע: ענת מירב

מוסיקה מקורית: אבנר גרשוני

Vanishing point, 19.3

כוריאוגרפיה: אור מרין

ביצוע: אור מרין וסתיו מרין

מוסיקה: אורן נחום

Blind spot, 19.3

כוריאוגרפיה: גליה חצור

רקדנים: אופיר גז וגליה חצור

מוסיקה: לירון משולם

קו אווירי, 19.3

כוריאוגרפיה: דפי אלטבב

רקדנים: דפנה מירו, עדי פלד, אילת יקותיאל

מוסיקה: גולן טוהר

אולי זה מקור, 19.3

כוריאוגרפיה וביצוע: שיר מדוצקי

מוסיקה: Wang Changcun

 

We are going back, 19.3

כוריאוגרפיה: שקד דגן

רקדנים: אדם בן צבי, עידן פורגס

מוסיקה:Love, Caribou, Susumu yokota

אפריל

 שדה-תעופה, 10.4, ליאת דרור וניר בן גל הלהקה, האנגר אדמה, מצפה רמון

כוריאוגרפיה: ליאת דרור

רקדנים: מיכל אורן ארזי, הדס אנטמן, מיכל הרדה, אביטל איפרגן, אלינור סויפמן, אליק גלעד, נבו רומנו

עריכה מוסיקלית: יוסף אליאסי

Infimum, 24.4, מרכז סוזן דלל

כוריאוגרפיה: מיכאל מילר

רקדנית: שי פארן

מוסיקה:Violin phase by Steve Reich

211/212, 24.4

כוריאוגרפיה: מיכאל מילר

רקדנים: איילה פרנקל, שי פארן, מיכאל מילר

מוסיקה: וריאציות גולדברג, באך

 

בכורות במסגרת הזירה הבינתחומית בירושלים

בנושא "קולה של המלה"

 

וריאציה על "מקום בטוח", 11.4 

כוריאוגרפיה: גילת אמוץ

רקדנים יוצרים: מאיה ברינר, רן בן-דרור

שירה: גילת אמוץ

מוסיקה: אורי דרומר

הומונימי, 11.4  

כוריאוגרפיה וביצוע: מאיה וינברג

מוסיקה מקורית: יניב וינברג

טקסטים: שחר בראון, רוני הורש, זיגמונד פרויד, מיכל וינברג, ינון פרס, יניב וינברג, אליס מילר,

אייל שלף, ג'וליה קריסטבה

מאי

 

הראשים המתחלפים (האיוודאנה), 17.5, הזירה הבינתחומית, המעבדה, ירושלים

מחזאי: גיריש קרנאד

בימוי, כוריאוגרפיה ועריכה: נועה דר

מופיעים: לני שחף בנאי, עלי סולימן, ראידה אדון, רונן יפרח, יובל שחם, עינת בצלאל, אופיר דגן

מוסיקה מקורית: אורי פרוסט

תלבושות ואביזרים: ענבל ליבליך

תאורה: חני ורדי

 למה לי, 17.5, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה וביצוע: גילת אמוץ

תלבושות: אילנה ברושטיין

מוסיקה: שירה חיה

תאורה: אורי רובינשטיין

חדר ריק, 17.5, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה (מחודשת): גילת אמוץ

רקדנית יוצרת: עילאיה שליט

תלבושת: מירב אוחיון

מוסיקה: אורי דרומר

רוקסי, ורטיגו הצעירה, 18.5, מרכז ז'ראר בכר

רקדניום יוצרים: אלעד שכטר, רינה ורטהיים קורן, אלכס שומרק

מוסיקה: דידי ארז, תפוחים

תלבושות: חגית בנימין

רקדנים: מור דמר, אסף אהרונסון, לנה פלד, יערה צבר, תומר נבות, גל אנצ'ל, עדי אלזם, טל מינקוביץ, סיוון מדיוני

 

צחקי לי, 30.5, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה: מרב כהן

רקדניות: ורדית זמיר, מרב כהן

מוסיקה מקורית: kezusto

תלבושות: אורין לינדר

יוני

איש אישה ורוח זר, 5.6, במסגרת פסטיבל ישראל

מופע משותף לכוריאוגרף ומעצב תאורה: אורי מורג ויורם כרמי

שחקנית: טל מורג

רקדנים: איציק גבאי, נופר לוינגר

 

הורה, 9.6

כוריאוגרפיה: אוהד נהרין

רקדנים: להקת בת-שבע

מוסיקה: איסאו טומיטה

אשה תנין, 12.6, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה וביצוע: תומר שרעבי, טל קול, שיר גל, שירלי לשד, עדי נועם

פיבושת, 12.6, תיאטרון תמונע

כוריאוגרפיה וביצוע: אמנון אבוטבול ותומר שרעבי

עיצוב תאורה: נטע קורן

Harmony Sucks, 12.6, תיאטרון ז'ראר בכר, ירושלים

כוריאוגרפיה: עפרה אידל

רקדנים יוצרים: עמית גררה, שני בדיחי, עדי אלזם, עפרה אידל

מוסיקה: Aphex Twin, Calla, Sigur Ros, Prodigy

פיתוח קונספט קונסטלציית וידיאו: רובי אדלמן

תלבושות: אתי בן חור, עפרה אידל

אמן וידיאו: סשה אנג'ל

נוירו-נירוונה, 13.6, מרכז לתיאטרון עכו, האנסמבל של החממה למחול

יוצרים מבצעים: מרב כהן, מיכל מסיקה, יסמין פרבר, משה שכטר

ליווי אמנותי: סמדר יערון, אסנת שנק

סגור לתגובות.