רשימת בכורות/ ערכה: אורנית מרק

כתב עת: מחול עכשיו

עורכת: ד"ר רות אשל

גיליון 11, נובמבר 2004, עמ'  55-61

מו"ל: הספרייה הישראלית למחול

הגיליון יצא לאור בתמיכת משרד החינוך, התרבות והספורט, מינהל התרבות – המדור למחול

 


מקרא:

* במסגרת פסטיבל הרמת מסך, מרכז סוזן דלל, 13-24 בנובמבר 2003

**  במסגרת פסטיבל מחול אחר, מרכז סוזן דלל, 13-15 במאי 2004

*** במסגרת חגיגות חורף במרכז אתני רב-תחומי ענבל

 

נובמבר 2003

"S.K.I.N"

2.11.2003

להקת מוזע בשיתוף עם En-Knap

כור': Iztok kovac

מוסיקה: Sebastiano Tramontana

תלבושות: Andreja Kovac

* "הרצל אמר"

13.11.2003

כור': סהר עזימי

מוסיקה: דידי ארז (מוסיקה מקורית) ועוד

תלבושות: סבטלנה ליפשיץ

תאורה: יעקב ברסי

רקדנים: יניב כהן, ענת מירב, סהר עזימי

 

* "לבקש כוכבים"

13.11.2003

כור': רננה רז

שותף יוצר: עופר עמרם

עיבוד מוסיקלי: אלדד גואטה

תלבושות: עמית אפשטיין

תאורה: יעקב ברסי

רקדנים: עופר עמרם, רננה רז

* "רק אוויר (בלי ידיים)"

13.11.2003

כור': שלומי ביטון

עריכה מוסיקלית: שלומי ביטון, רן סלוין

תלבושות: אסנת ליאון

תאורה: יעקב ברסי

רקדנים: שלומי ביטון, לילי לדין

* "OPTIC"

13.11.2003

כור': יוסי ברג

תלבושות: דליה לידר

תאורה: יעקב ברסי

רקדנים: יוסי ברג, יהלי מנסקלייד

* "מכונות"

14.11.2003

להקת דה דה דאנס

כור': יערה דולב ועמית גולדנברג

עריכה מוסיקלית: עמית גולדנברג

תלבושות: עינת קוש

תפאורה: אלה כהן

תאורה: יערה דולב

רקדנים: מירית אורנשטיין, מיטל בלנרו, עמית גולדנברג, כרמי זיסאפל, איילת שחר

* "לילה"

14.11.2003

כור': מיכל הרמן

מוסיקאי מבצע: רועי בן-סירה (פסנתר)

מוסיקה: רועי בן-סירה

תלבושות: מיכל הרמן

תאורה: יערה דולב

רקדנים: סיוון גוטהולץ, דפנה מירו, שירה רינות

* "אפור בהיר כמעט לבן"

14.11.2003

כור': אנה ויסמן

מוסיקה: אופרה איסלנדית- MAM, ירון שראל

תלבושות: סוניה רוזנברג

עיצוב במה: מתי הראל

תאורה: יערה דולב

רקדנים: מתי הראל, אנה וייסמן, ירון מילגרום

* "עזה"

14.11.2003

אנסמבל תמר בורר

כור': תמר בורר

שותפה ליצירה: אינגבורג זומר

בימוי: אורי פרוסט

מוסיקאים: אורי פרוסט, אילנה צברי

מוסיקה: אורי פרוסט, מפטאל – אילנה צברי, רונית רוזנטל, זיו לואיס, דרור פיילר, Antix

תלבושות ואביזרים: שירה בורר

טקסט: אילנה צברי, ענת ליין, אחמד ראמי

אפקט תעופה: סרגיי קלימקין, דמיטרי פרידמן

תאורה: ג'קי שמש

רקדנים: תמר בורר, אינגבורג זומר

* "STEAM"

15.11.2003

כור': רונית זיו

מוסיקה: דני אהרנסון

תלבושות: טל מר

עיצוב במה: אלית ובר

תאורה: יעקב ברסי

רקדנים: דינה זיו, אשר לב, מיה ליפסקר

* "פסאג' PASSAGE"

15.11.2003

כור' וביצוע: סוניה ד'אורליאנס ג'וסט

מוסיקה: עדי ארז

שירה: סוניה ד'אורליאנס ג'וסט, מילים ולחן: אורליקה/קנט

תלבושות: סוניה ד'אורליאנס ג'וסט, מרגריטה אלכסנדרוב

תפאורה: אילנה ארז, סוניה ד'אורליאנס ג'וסט

תאורה: יעקב ברסי

* "רחצה לילית"

15.11.2003

מאת: נמרוד פריד

שותפה ליצירה: ענת שפירא

שחקן זמר ושותף ליצירה: יובל ברגר

מוסיקה: קולאז'

צ'לו, עיבוד מוסיקלי וביצוע: יונתן ניב

תלבושות: אנה כרושצ'ובה

תפאורה: טליה בר-און פריד

תאורה: יעקב ברסי

רקדנים: יובל ברגר, ענת שפירא

* "שתיים שעשוע ורוד"

15.11.2003

כור': יסמין גודר

יועץ אמנותי: איציק ג'ולי

מוסיקה: ליגטי, פי ג'יי הרוי, רן סלוין

תלבושות: אילנית סמיה

תאורה: ג'קי שמש

רקדנים: איריס ארז, יסמין גודר

 

 

*** "לה חודריה – שירה ומחול פלמנקו"

רקדנית: נטע שיזף

שירה: יסמין לוי

נגים: יחיאל חסון (גיטרה), ששון לוי (קחון),

אמיר שהסעאד (קלרינט טורקי)

 

*** "פרפורי בטן -  מחול מזרחי"

26.11.2004

 (מרכז רב-תחומי ענבל)

כור' וביצוע: רונה (רונית בר-און)

הרכב מוסיקלי: "קדים"

מלחין: איהב נימר

 

דצמבר 2003

*** "יעקב ועשיו"

11.12.2003 (מרכז רב-תחומי ענבל)

מאת חיים אידיסיס

בימוי וכור': אילנה כהן

מוסיקה: רחלי סלע

עיבודים והפקה מוסיקלית: אייל סלע

תפאורה ותלבושות: כנו רדיל

תאורה: רפי כהן

 

 

*** מחול ומוסיקה הודית

3.12.2004 (מרכז רב-תחומי ענבל)

כור'  וביצוע: מיהו ארליך

מוסיקה:  אקי אואדה (סיטאר), ארז מונק (טבלה)

*** "אנימה – מחול מזרחי"

10.12.2003 (מרכז רב-תחומי ענבל)

רקדנית: יעל לילה

רקדנית אורחת: אורלי ארושס

מוסיקה: אמין סאייח (עוד וכינור),

אורן פריזדה (כלי הקשה), חוסם דע'אס (כלי הקשה)

 

 

"האדמה רועדת"

19.12.2003

ליאת דרור ניר בן גל הלהקה

כור': ליאת דרור

תפאורה: שירה

תאורה וסאונד: חברת דן קול

רקדנים : טל אבני, ניר בן גל, אלון בן צבי, ליאת דרור,

נועה טבצ'ניק, נגה צוק, נעם שליו

"מתרחצות"

24.12.2003

אנסמבל בת-שבע ותיאטרון רות קנר

יצירה בימתית: רות קנר

פיתוח רעיונות: נעמי יואלי

מוסיקה: אורי דרומר

עיצוב: אנה כרושצ'ובה

תאורה: שקד וקס

משתתפות: שירלי גל, רינת גליקו, תמר סמואל,

 גילי פיינרמן,  טלי קרק, איריס שביט, צופית שפאן

רקדניות: דניאל אגמי, ליאל אילנברג, עדי זלטין,

 פלורנסיה למרקה, יערה מוזס, דורון רז

ינואר 2004

"LOVE"

1.1.2004

להקת מחול בת-שבע

כור': שרון אייל

עריכה מוסיקלית: שרון אייל

עיצוב פס-קול: גיא גרבר

תלבושות: דליה לידר

תאורה: במבי

 

"A Sort Of"

1.1.2004

להקת מחול בת-שבע

כור': מץ אק

מוסיקה: הנריק גורצקי

עיצוב במה ותלבושות: מריה גבר

תאורה: אלן רוג'

 

"נבט"

16.1.2004

להקת מחול בומר

כור': נדין בומר

פברואר 2004

"נוס"

19.2.2004

להקת קומבינע

כור': אמיר קולבן

תלבושות: מורה דימרמן

תאורה: שי יהודאי

"Luna y Media"

28.2.2004

להקת הפלמנקו הישראלית Compas

ניהול אמנותי וכוריאוגרפיה: מיכל נתן

הפקה מוסיקלית: איתי שימרון

מארס 2004

"מותק Paloma"

13.3.2004

תיאטרון מחול רנה שינפלד

כור' וביצוע: רנה שינפלד

תלבושות: עמית אפשטיין, איילת יפה (ושמלה עתיקה)

וידיאו: בעז רונן

תאורה: יעקב ברסי

 

"20,30,40"

18.3.2004

קבוצת מחול נעה דר

כור' ורקדניות אורחות: רננה רז, רונית זיו, נעה דר

רקדנים: אביב איבגי, מאיה ברינר, עודד גרף, שירה רינות, נחשון שטיין, עילאיה שליט

"החדר השמאלי"

31.3.2004

להקת המחול מוזע

כור': רונית זיו, שרון צוקרמן, רננה רז, יוסי תמים

ניהול כללי: רוני ליבנה

ניהול אמנותי: דפנה הררי

תאורה: אריאל אשבל

רקדנים: מורן אברג'יל, כרמית בוריאן, סיון גוטהולץ, סירה פויגל, קרן כרמון, אמרי רגב-חומש

 

אפריל 2004

"סוסים"

1.4.2004 (תיאטרון תמונע)

כור': מיה שטרן ותומר שרעבי

מוסיקה: גליה שרגל

תלבושות: תומר-בן כנען

רקדנים: מיה שטרן ותומר שרעבי

 

 

"בונקר"

17.4.2004

קבוצת מחול פרסקו

כור': יורם כרמי

 

מאי 2004

"סול"

4.5.2004

להקת בת-דור

כור': שירי כץ

מוסיקה: קולאז'

תלבושות: ג'וזט תמים

תאורה: ג'ודי קופפרמן

"טלאמניה"

4.5.2004

להקת בת-דור

כור': אורן לזובסקי

מוסיקה: טלמן – קטעי סוויטות

תלבושות: ג'וזט תמים

תאורה: ג'ודי קופפרמן

"פוראמן-מאגנום"

7.5.2004

להקת המחול הקיבוצית

כור': רמי באר

מוסיקה: אלכס קלוד

עיצוב במה: רמי באר

תאורה: רמי באר, יוסי רווח

תלבושות: מאור צבר

** "אחותי"

13.5.2004

כור': ארי פסטמן

עריכה מוסיקלית: דידי ארז, צחי פטיש

תפאורה: ארי פסטמן

תאורה: יעקב ברסי

רקדנים: אורנה לבנת, ארי פסטמן

** "עין הרוח"

13.5.2004

כור': יעל אורני

מוסיקה: פרסל, סמיאן

תלבושות: לינוי אסאו

תאורה: יעקב ברסי

רקדנים: נואליה גולדברג, לילך לבנה, אנה שמואל

** "סולו-ברירת מחדל"

13.5.2004

כור' וביצוע: אביגיל רובין

מוסיקה: אסטרוד ג'ילברטו, Garbage

תאורה: יעקב ברסי

** "דו"

14.5.2004

כור': נאוה יעקובי

מוסיקה מקורית: אבי עוז

טקסט מקורי: נאוה יעקובי

עריכה מוסיקלית: אולפני לויטן

תאורה: יעקב ברסי

רקדנים: משה אבשלום שכטר, נאוה יעקובי

** "מר שלומטין"

14.5.2004

כור' וביצוע: שני בן חיים וענת כץ

מוסיקה מקורית: טל רובינשטיין

עריכה מוסיקלית: ענת כץ

תאורה: יעקב ברסי

** "…שבניהם"

14.5.2004

כור': כרמית דינר

עריכה מוסיקלית: דובב גרינברג

תאורה: יעקב ברסי

רקדנים: לימור בלהנס, כרמית דינר, עדי כהנא

** "מימי"

14.5.2004

כור': חנן מרציאנו

מוסיקה: אסטור פיאזולה

תלבושות: אורין כהן

תאורה: יעקב ברסי

רקדנים: ענבל ולך, חנן מרציאנו, נטליה סעייד, טל פורת

** "בטן"

14.5.2004

כור' וביצוע: שלומית פונדמינסקי

עריכה מוסיקלית: איל וינטראוב

תאורה: יעקב ברסי

** "ועל הפה תלוי חצי חיוך"

14.5.2004

כור': לימור בלהנס

מוסיקה: Rene Oubry, אריק לביא

תאורה: יעקב ברסי

רקדנים: מיכל גרס, עודד ליטמן, אמיר סבג

** "גאות"

14.5.2004

כור': רונן יצחקי

מוסיקאי מבצע: קובי בן עזרא (פסנתר)

תלבושות: הילה שי ואולה איש פורת

תאורה: יעקב ברסי

רקדנים: מיכל הרדה, רונן יצחקי, חניתה מזרחי

** "מרעה"

15.5.2004

כור': עפרה אידל ליפשיץ

עריכה מוסיקלית: אבי אלבז

תאורה: יעקב ברסי

רקדנים: עפרה אידל ליפשיץ, ג'ולה צ'אקווארי

** "דיסקונקט"

15.5.2004

כור': לייה כהן

עריכה מוסיקלית: אורן מנצורה

תלבושות: מיטל גואטה

תאורה: יעקב ברסי

רקדנים: רון גלייט, הדס כדורי, לייה כהן, יעלי רוזן-טל

** "אקרא לשמש"

15.5.2004

כור' וביצוע: הראל קיי

טקסט מקורי: הראל קיי

מוסיקה: Eric Satie

תאורה: יעקב ברסי

** "בצק"

15.5.2004

כור': אפרת רובין

מוסיקה מקורית: אסף סטי

תאורה: יעקב ברסי

רקדנים: יעל לוי, תמר נבו, אפרת רובין

** "הריון מדומה"

15.5.2004

כור' וביצוע: שירי הדרי

מוסיקה: נינה סימון ועוד

וידיאו ארט: בועז רונן

תלבושות: שירי הדרי

תאורה: יעקב ברסי

** "שיחות"

15.5.2004

כור': יעל אשר

מלחין ועריכה מוסיקלית: יונתן כנען

תלבושות: דקלה בוהדנה

תאורה: יעקב ברסי

רקדנים: דיויד בילנקה, ראפת חטאב, יעקב תמרי

** "UNDER STUDY"

15.5.2004

כור': דנה רוטנברג

מוסיקה: Yan Tiersen, Meredith Monk

תאורה: יעקב ברסי

רקדנים: סתיו ייני, ריטה קומיסרצ'יק

** "חשופית"

15.5.2004

כור' וביצוע: עינב צור

מוסיקה: Brian Eno

תאורה: יעקב ברסי

 

יוני 2004

"Running Fish"- מופע אימפרוביזציה

24.6.2004

כור' וביצוע: ענת דניאלי, בנימין יגדנדורף

מוסיקה: The Velvet Underground

תאורה: חני ורדי

"רקדני בת-שבע יוצרים"

23.6.2004

להקת מחול בת-שבע

כור': יושיפומי אינאו, קריסטין אינאו, אלדד בן ששון, לוק ג'יקובס, טליה לנדא, גילי נבות, סטפן פרי, נועה צוק, גבי שפיצר

תלבושות: דליה לידר

"Pianojunkyard"- מופע אימפרוביזציה

26.6.2004

שלומי שבן ולהקת בת-שבע

ניהול אמנותי: סטפן פרי

מנהל טכני: רוני כהן

סאונד: פרנקי ליוורט

תאורן ראשי: גדי גליק

סגור לתגובות.